PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Recenzja Sony Xperia 5 - Czy warto kupić?

Nowe Smartfony ARCHOS z Systemem Android KitKat

Nowe Smartfony ARCHOS z Systemem Android KitKat

Oferta smartfonów firmy ARCHOS poszerza się właśnie o dwa niedrogie modele pracujące w oparciu o system operacyjny Android KitKat. Mowa o telefonach ARCHOS 45c i 50b z serii Platinum. Przeczytajcie poniższego newsa, by dowiedzieć się o nich więcej.

Nowe smartfony ARCHOS, czyli 45c i 50b z serii Platinum, posiadają tylne obudowy w trzech wersjach kolorystycznych - Deep Black, Metallic Blue i Spicy Pink. Co ciekawe, wszystkie są dołączane wraz z telefonem. Nie są jednak jedynym gratisem od producenta. W zestawie znajdziemy także przezroczyste etui i kartę microSD o pojemności 8GB.

Smartfony dysponują matrycą IPS i czterordzeniowym procesorem MediaTek MT6582 1,3 GHz. Obsługują także dwie karty SIM. Różnią się natomiast przekątną wyświetlacza, jego rozdzielczością, aparatami, wymiarami oraz pojemnością baterii. Poniżej pełne specyfikacje:

spec

Nowa seria kolorowych smartfonów marki ARCHOS łączy w sobie wydajność czterordzeniowego procesora i multimedialne nowości ze stylowym designem i przystępną dla świadomego konsumenta ceną. Firma MediaTek z przyjemnością współpracowała przy tworzeniu najnowszych urządzeń z serii ARCHOS Platinum – powiedział Siegmund Redl, wiceprezes i General Manager Marketingu Korporacyjnego w Europie, w firmie MediaTek.

Firma ARCHOS z dumą prezentuje najnowsze smartfony z serii Platinum wspierane przez procesory MediaTek, dzięki którym możliwe było połączenie unikalnego stylu z wydajnością – komentuje Loïc Poirier, CEO firmy ARCHOS.

Sugerowana przez producenta cena modelu 45c Platinum wynosi 449 zł, a 50b Platinum 539 zł.

blog comments powered by Disqus
Nowe Smartfony ARCHOS z Systemem Android KitKat