PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
5 Powodów, dla których warto kupić smartband

Nowe Etui Na Tablety Od ARTa Już W Sprzedaży

Nowe Etui Na Tablety Od ARTa Już W Sprzedaży

Marka ART poszerza swój asortyment o nowe etui na tablety od 7 do 10,1 cali. Odpinana klawiatura Bluetooth w jaką są wyposażone, będzie działać aż 44 godziny na jednym ładowaniu.

Marka ART wprowadza do sprzedaży etui z odpinaną klawiaturą, które będą mogły być używane z tabletami 7-, 8- i 10.1-calowymi. Regulowane, plastikowe zaczepy będą pewnie utrzymywać urządzenie, a dodatkowa warstwa materiału oddzielająca wyświetlacz od klawiatury zabezpiecza ekran tabletu przed zarysowaniami. Etui, dzięki temu że wykonane jest z wysokiej jakości czarnego materiału skóropodobnego, będzie odpowiednie nie tylko do szkoły, ale także do biura. Elegancki wygląd sprawia, że pasuje zarówno do damskiej torebki jak i aktówki.

Etui Na Tablety

Klawiatura w jaką zostały wyposażone etui, łączy się z tabletem bezprzewodowo za pomocą Bluetooth. Duże klawisze gwarantują komfort i wygodę pisania. Dodatkowo mamy możliwość odpięcia klawiatury (jest ona przymocowana za pomocą magnesów) i korzystać z samego etui. Czas ładowania klawiatury to niespełna 2 godziny, a całkowicie naładowana może pracować przez około 44 godziny.

Etui Na Tablety

Wymiary etui AB-107 i AB-108: 21x12x0,6 cm Wymiary etui AB-110: 24x15x0,6 cm

Sugerowane ceny detaliczne AB-107: 89zł, AB-108: 99zł, AB-110: 109zł.

blog comments powered by Disqus
Nowe Etui Na Tablety Od ARTa Już W Sprzedaży