PODPOWIEDZI:

Nowa Generacja Smartfonów Od Asusa

Nowa Generacja Smartfonów Od Asusa

ZenFone to najnowsza i póki co jedyna linia smartfonów spod skrzydeł Asusa. Atrakcyjny wygląd, wydajność i funkcjonalność zamknięte w eleganckiej obudowie. A do tego atrakcyjna cena i gwarancja dostępu do 5 GB darmowej przestrzeni dyskowej w chmurze Asus WebStorage. Czegóż chcieć więcej?

ZenFone 4 to 4,5-calowy smartfon o atrakcyjnym wyglądzie, z porowatą obudową chroniącą go przed zanieczyszczeniami, dzięki której dobrze i pewnie się go trzyma. Ekran o rozdzielczości 854x480 zrobiony ze szkła Corning Gorilla Glass 3 jest odporny na zarysowania. Wydajne podzespoły sprawiają, że ZenFone 4 poradzi sobie z najbardziej wymagającymi grami. Aparat o rozdzielczości 5 MP pozwala na robienie zdjęć panoramicznych, a specjalna aplikacja Asus Pixel Master zrobi 100 zdjęć w czasie krótszym niż 20 sekund, usunie z tła niechciane obiekty i zretuszuje nam zdjęcie.

Asus ZenFone

ZenFone 5 można kupić w jednej z dwóch wersji: A501CG oraz A500KL. Różnią się one między sobą procesorem oraz rodzajem użytej łączności. Ich dużym plusem jest możliwość obsługi ich w rękawiczkach i za pomocą rysika.

ZenFone 5 A501CG napędzany dwurdzeniowym, czterowątkowym procesorem Intel Atom Z2580, taktowany częstotliwością 2.0 lub 1.6 GHz, ma na wyposażeniu 64-bitową pamięć RAM i 8 GB pamięci wewnętrznej którą można rozszerzyć maksymalnie o 64 GB. Telefon daje możliwość użytkowania dwóch kart SIM jednocześnie, a innowacyjna antena gwarantuje imponujący zasięg nawet na terenach o słabym sygnale.

Drugi model ZenFone 5 A500KL ma czterordzeniowy procesor Qualcomm MSM8926 taktowany częstotliwością 1.2 GHz, 8 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia o 64 GB i działa w standardach sieci 4G oraz Internet LTE.

Zarówno w jednym jak i drugim modelu ZenFone 5 zastosowano wyświetlacze o przekątnej 5 cali i rozdzielczości 1280x720. Duża pojemność baterii gwarantuje długą pracę smartfonów - około 19 godzin rozmowy oraz nawet 400 godzin w trybie czuwania. Kamera przednia 2 MP i tylna 8 MP oraz oprogramowanie Asus Pixel Master, sprawiają że fajnie można się obróbką zdjęć pobawić.

Asus ZenFone

ZenFone 6 to największy smartfon, z 6-calowym ekranem o rozdzielczości 1280x720. Bardzo duża bateria pozwala na prawie 28 godzin rozmów i prawie 400 w trybie czuwania. ZenFone 6 ma dwurdzeniowy, czterowątkowy procesor Intel Atom Z2580 taktowany z częstotliwością 2.0 GHz, 2 GB pamięci RAM oraz 16 GB wewnętrznej, z możliwością rozszerzenia do 64 GB. Dwie rewelacyjne kamery (przednia o rozdzielczości 2 MP i tylna 13 MP) gwarantują doskonałą jakość zdjęć, a aplikacja Asus Pixel Master daje możliwość obróbki na bieżąco.

Asus ZenFone

Każdy ze smartfonów ZenFone działa pod kontrolą Androida 4.4 lub 4.3 z możliwością aktualizacji do 4.4. Użyta w nich nakładka systemowa Zen UI wpływa korzystnie na wygląd oraz funkcjonalność systemu. Ponadto pozwala na użytkowanie wielu ciekawych funkcji.

Asus ZenFone

blog comments powered by Disqus
Nowa Generacja Smartfonów Od Asusa