PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 10 Energooszczędnych pralek z klasą energetyczną A+++

Ciężki Powrót Na Studia? Oto Gadżety, Które To Ułatwią!

Ciężki Powrót Na Studia? Oto Gadżety, Które To Ułatwią!

Powrót na studia po udanych wakacjach jest dla wszystkich studentów zmorą. Na całe szczęście istnieją genialne gadżety, które pomogą nam w przyswajaniu wiedzy oraz ułatwią powrót na uczelnię. Każdy student powinien się z nimi zapoznać!

Fajną alternatywą dla zeszytów i książek są tablety oraz czytniki e-booków. Na pierwszym urządzeniu bez problemu możemy zrobić notatki, wysyłać maile czy przeglądać zawartości wirtualnych bibliotek. Tablety świetnie sprawdzają się również w przygotowaniu i  przeprowadzaniu prezentacji multimedialnej. E-booki są lekkie, poręczne, pozwalają na zaznaczanie interesujących fragmentów i robienie notatek bez niszczenia papieru.

Tablet

Kolejnym przydatnym gadżetem jest dyktafon, który skutecznie potrafi zastąpić długopis i zeszyt. Dzięki dyktafonowi nie trzeba skupiać się na notowaniu. Wykład można nagrać, a po powrocie do domu na spokojnie wyłapać to co dla nas najważniejsze i zrobić notatki.

Dyktafon

Inteligentny długopis jest stosunkowo nowym urządzeniem na rynku, ale z pewnością zagości na nim długo. Stanie się tak choćby dla tego, że smartpeny umożliwiają odręczne robienie notatek, które szybko zamieniane są na wersję elektroniczną. Można nim nagrywać dźwięk, podpiąć słuchawki, a nawet pobrać aplikacje. Niektóre modele mają głośnik czy wyświetlacz LCD. Urządzenie współpracuje z tabletami i smartfonami i dzięki temu możemy szybko edytować notatki i przesłać je na inne urządzenia.

Urządzenia

Każdy student ma telefon komórkowy. Jeszcze lepiej jak jest on smartfonem z dobrym aparatem, którego za pomocą odpowiedniego oprogramowania można zamienić w skaner. Dzięki dedykowanym aplikacją można nie tylko zeskanować notatki, ale też przeszukać dokumenty pod kątem wybranych słów i łatwo zarządzać zbiorami danych. Posiadacze telefonów z systemem Android, jak i tych z iOS bez problemu znajdą taką aplikację.

Studenci_Koniec

blog comments powered by Disqus
Ciężki Powrót Na Studia? Oto Gadżety, Które To Ułatwią!