PODPOWIEDZI:

Moto X (2014) Godny Zastępca Popularnej Moto X Od Motoroli

Moto X (2014) Godny Zastępca Popularnej Moto X Od Motoroli

Nowy model Moto X (2014) jest ulepszoną wersją hitu Moto X od Motoroli. Jest on jednym z najlepszych telefonów komórkowych z androidem. Niektórzy wręcz twierdzą, że jest on idealny.

Moto X (2014) jest solidnym urządzeniem o konstrukcji unibody. Boczne krawędzie wykonane są z metalu, a panel tylni z matowego tworzywa sztucznego. Ekran ma przekątną 5,2 cala i rozdzielczość Full HD. Wyświetlany obraz jest znakomitej jakość (bardzo jasny, ma wysoki kontrast, a kolory są nasycone i żywe).

Motorola_Ręka

System Android jest w Motoroli nietknięty, a producent dodał od siebie parę fajnych dodatków np. w następstwie machnięcia ręką nad zablokowanym ekranem, lub delikatnego poruszania telefonu, na ekranie pojawi się godzina i symbol kłódki, który ma służyć do odblokowania ekranu.

Gra_motorola

Żadne zadanie, aplikacja, czy też gra nie sprawi nam kłopotu, dzięki czterordzeniowemu układowi Snapdragon 801 ze wsparciem 2 GB pamięci RAM. Aparat z matrycą 13 Mpix robi zdjęcia, które są wyraźne, a kolory żywe.

Motorola_Tył

Motorola X (2014) ma swoje minusy (które są mniej ważne przy wyżej wymienionych plusach), o których należało by wspomnieć. Brakuje slotu na kartę pamięci oraz bateria rozładowuje się zbyt szybko.

blog comments powered by Disqus
Moto X (2014) Godny Zastępca Popularnej Moto X Od Motoroli