PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Marshall Acton - Recenzja Potężnego Głośnika Bluetooth

Linia Produktów Harman Kardon Omni To Nowy Standart W Systemach Audio

Linia Produktów Harman Kardon Omni  To Nowy Standart W Systemach Audio

W końcu na rynek trafił sprzęt, który pozwala przenosić muzykę z pokoju do pokoju za pomocą dotknięcia jednego przycisku. Jeśli obawiasz się o jakość dźwięku, to zupełnie niepotrzebnie. Jest on czysty i wyraźny oraz przyjemnie wypełni wszystkie pomieszczenia w domu.

Pokój

Linia Harman Kardon Omni kierowana jest do entuzjastów muzyki, którzy cenią media HD i najlepszą jakość oraz czysty, realistyczny dźwięk.

Dzięki urządzeniom przesyłanie danych z różnych urządzeń jest szybkie oraz jednolite i to wszystko w jakości HD. Tej samej bądź różnej muzyki można słuchać we wszystkich pokojach. Sprzętnie wymaga łączenia za pomocą kabla i kontrolowana jest za pomocą dostępnej aplikacji.

20

Harman Kardon Omni przesyła dźwięk w jakości studyjnej na poziomie 24-bit/96kHz. Ma właściwości akustyczne, których nie ma żaden inny system na rynku.

Adapt

Na system składa się parę urządzeń: Omni 10, Omni 20 oraz Adapt.Omni 10 oraz Omni 20 są to dwa rodzaje głośników bezprzewodowych HD. Harman Kardon Adapt jest to bezprzewodowy adapter audio HD, który pozwala zaktualizować istniejący system do transmisji strumieniowej w jakości 24-bit/96kHz.

kuchnia

Dodatkowym plusem systemu jest design oraz funkcjonalność, wykorzystanie standardowej sieci Wi-Fi. System działa z wykorzystaniem Blackfire Research, który pozwala na dostęp i bezproblemowe przesyłanie każdej muzyki z telefonu, ulubionych serwisów czy podobnych aplikacji.

10

blog comments powered by Disqus
Linia Produktów Harman Kardon Omni To Nowy Standart W Systemach Audio