PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 10 Energooszczędnych pralek z klasą energetyczną A+++

Luksusowa Kuchnia U Ciebie W Domu!

  • Dodano: 4 lata, 4 miesiące temu
  • Ocena: (0) (0)
Luksusowa Kuchnia U Ciebie W Domu!

Znane powiedzenie mówi, że co dwie głowy to nie jedna. To powiedzenie można przekształcić na co dwie marki to nie jedna. Poggenpohl i Electrolux Grand Cuisine połączyły swe siły i przedstawiają pionierskie rozwiązanie dla domowej kuchni, która łączy w sobie wysmakowany design oraz profesjonalne możliwości kulinarne.

Koncepcja luksusowej kuchni dwóch światowych marek dostała miano The Fourth Wall , czyli „Czwarta ściana". Producenci chcą zaaranżować kuchnie na podobieństwo kuchni jak z paro gwiazdkowej restauracji. Przygotowywanie potraw ma się odbywać na jak najwyższym światowym poziomie.

KuchniaJasna

Kuchnia ma się charakteryzować najnowocześniejszymi rozwiązaniami stosowanymi przez szefów kuchni, najwyższą jakością oraz unikalnym designem. Pomieszczenie, w którym przygotowujemy posiłki ma być centralnym miejscem i ma przełamywać barierę między gościem, a gospodarzem. Gotowanie ma sprawiać nam przyjemność, a jedzenie ma być celebrowane.

KuchniaProfesjonalna

Kuchnia Electrolux Grand Cuisine to innowacyjny system, którego celem jest wniesienie do domowych kuchni doświadczeń szefów kuchni wyróżnionymi gwiazdkami Michelin i umożliwienie przyrządzenia posiłków najwyżej jakości oraz ma być zapewniony komfortu gotowania.

Kuchnia

Po zapoznaniu się z kuchnią Grand Cuisine wiedziałem, że znalazłem idealne komponenty dla koncepcji The Fourth Wall – koncepcji, która łączy w sobie innowacyjność wzornictwa i wybitnego rzemiosła Poggenpohl z możliwościami zaawansowanej technologii i designu kuchni Electrolux Grand Cuisine.- tak o projekcie wypowiada się Andrew Hays, Dyrektor Kreatywny.

Spiżarnia

Kuchnia zadowoli każdego, gdyż jest niezwykle luksusowa, a jednocześnie bardzo funkcjonalna.

blog comments powered by Disqus
Luksusowa Kuchnia U Ciebie W Domu!
Autor: Ewa Narożna