PODPOWIEDZI:

Sony Wprowdza Nowość Wśród Aparatów - Czegoś Takiego Jeszcze Nie Było!

Sony Wprowdza Nowość Wśród Aparatów - Czegoś Takiego Jeszcze Nie Było!

Sony prezentuje nowy aparat α7 II, który jest pierwszym na świecie korpusem, w którym zastosowano 5-kierunkowy system stabilizacji obrazu przeznaczony do współpracy z pełno klatkowym przetwornikiem obrazu. Aparat to połączenie jakość obrazu z małymi wymiarami i lekkością. Zadowoli z pewnością amatora fotografii, jak i profesjonalistę.

W Sony α7 II można zrezygnować z użycia statywu i uzyskać ostre zdjęcia oraz stabilny film i to właśnie to odzwierciedla potencjał pełno klatkowej matrycy. Urządzenie ma wbudowany system stabilizacji, a co najlepsze poprawia też ostrość obrazu, gdy do rejestracji używane są obiektywy z mocowaniem typu A oraz oferowany oddzielnie adapter.

A7

Kiedy robimy zdjęcia z ręki w słabszym oświetleniu to mamy możliwość wydłużanie czasu migawki, co daje przełożenie na wariacje twórcze. Aparat ma system AF, który wyróżnia się szybkością działania. Dzięki temu w uzyskaniu naprawdę dobrych zdjęć nie przeszkodzi nam nawet gwałtowny ruch ani inne niespodziewane zachowanie obiektu.

A&So

Efektem postępu w technologii analizy obrazu przez system utrzymywania ostrości „lock-on AF”, który dostosowuje sposób nastawiania ostrości do rozmiarów obiektu jest sprawniejsze śledzenie obiektów.

Urządzenie ma w wyposażeniu pełno klatkowy przetwornik obrazu Exmor CMOS o ej rozdzielczości około 24,3 megapiksela. Za sprawą dużych wymiarów pojedynczych pikseli przekładają się na większą czułość i mniejszy poziom szumu.

Sooony

Fajną sprawą jest możliwość zaprogramowania 10 przycisków, do których można łącznie przypisać 56 funkcji. W aparacie możemy też dokładnie sprawdzić wpływ wybranych ustawień na wygląd zdjęcia, ostrość powiększonego fragmentu czy wygląd miękko rozmytych fragmentów tła. Kolejną wartą uwagi cechą jest fakt, iż po włączeniu aparat osiąga gotowość do pracy o 40% wcześniej niż obecne modele.

Sony α7 II idealnie nada się do fotografowania sportu, przyrody, czy też do robienia zdjęć portretowych.

Sooony

blog comments powered by Disqus
Sony Wprowdza Nowość Wśród Aparatów - Czegoś Takiego Jeszcze Nie Było!