PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Wydajne żelazka do prasowania do 200 zł |TOP 5|

Bardzo Dobra Suszarka Plus Znane Nazwisko Gwarancją Sukcesu

Bardzo Dobra Suszarka Plus Znane Nazwisko Gwarancją Sukcesu

Kto z nas nie podziwia urody i zdrowych, pięknych włosów Jessicy Alby?! Chyba nie ma takiej osoby. Nic więc dziwnego, że firma Braun zaproponowała właśnie jej, by była ambasadorką nowej suszarki Braun Satin Hair 7 SensoDryer. Aktorka bez większych oporów zgodziła się, choć by dlatego, że urządzenie wyróżnia się pozytywnie na tle innych suszarek.

Dzięki suszarce Braun Satin Hair 7 SensoDryer uzyskamy eiękne i zdrowe włosy, które zachowujące swoją objętość oraz formę przez cały dzień. W urządzeniu jest inteligentny czujnik Thermo Sensor, który automatycznie dostosowuje temperaturę dla maksymalnej ochrony włosów. Czujnik mierzy temperaturę 600 razy na minutę.

Brauuu

Dzięki technologii IONTEC, która uwalnia miliony aktywnych jonów uzyskujemy efekt gładkich i lśniących włosów oraz zapobiega ich przegrzaniu.

W komplecie do urządzenia dołączone są: profesjonalny koncentrator powietrza dedykowany precyzyjnej stylizacji oraz dyfuzor nadający włosom maksymalną objętość i sprężystość.

JessAlba

Nowoczesne kobiety potrzebują gwarancji, że we własnym domu, uzyskają efekt stylizacji podobny to tego, jak w profesjonalnym salonie fryzjerskim. Jednocześnie pragną, aby ich włosy wyglądały zdrowo oraz były pełne blasku.” – mówi Jessica Alba, ambasadorka marki Braun.

Braa

Dzięki tej suszarce możemy mieć efekt profesjonalnej stylizacji jak u Jessicy Alby, którą uzyskamy z łatwością we własnym domu.

blog comments powered by Disqus
Bardzo Dobra Suszarka Plus Znane Nazwisko Gwarancją Sukcesu
Autor: Ewa Narożna