PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
5 Powodów, dla których warto kupić smartband

Nowe Modele Boomboxów od Manty

Nowe Modele Boomboxów od Manty

Oferta radioodtwarzaczy firmy Manta zostaje poszerzona o pięć zupełnie nowych modeli. Różnią się między sobą nie tylko wyglądem, ale przede wszystkim funkcjami. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Każdy boombox wyposażony jest w odtwarzacz płyt CD i plików MP3 oraz każdy ma wbudowane radio i funkcję AUX, która pozwala za pomocą kabla jack 3,5mm podłączyć tablet lub smartfon. W standardzie urządzeń jest również złącze USB pozwalające odtworzyć muzykę z pendrive, a dołączony pilot zdecydowanie pozytywnie wpływa na wygodę w korzystaniu z boomboxa. Wszystkie modele, oprócz MM270 mają wbudowany Bluetooth.

Boombox Manta

Boombox Manta

Modele od Manty MM272, MM273 i MM274 mają funkcję zegara i alarmu.

Boombox Manta

Dodatkowo model MM273 ma funkcję NFC, pozwalająca wygodnie parować urządzenia Bluetooth - wystarczy zbliżyć np smartfon do boomboxa i urządzenia automatycznie się wykrywają i łączą.

Boombox Manta

Natomiast model MM274 ma dwa głośniki o mocy 12,5 W, a także funkcję „Disco light LED with flashing” która w imponujący sposób za pomocą świateł LED podświetlających głośniki, stworzy nam w domu prawdziwą dyskotekę.

Boombox Manta

Sugerowane ceny detaliczne:

  • MM270 Snow: 169zł
  • MM271 Black Drop BT: 239zł
  • MM272 Cosmo BT: 339zł
  • MM273 Silver Rock NFC: 299zł
  • MM274 Harlem BT: 329zł
blog comments powered by Disqus
Nowe Modele Boomboxów od Manty