PODPOWIEDZI:

Monitory K2 Acer Uprzyjemnią Ci Pracę

Monitory K2 Acer Uprzyjemnią Ci Pracę

Marka Acer wprowadza na rynek monitory, dzięki którym podniesiesz swój komfort pracy. Te eleganckie urządzenia o wysokiej rozdzielczości sprawią, że Twoje oczy podczas pracy przy nich będą mniej zmęczone.

Seria monitorów K2 od Acera charakteryzuje się innowacyjnym designem, ale przede wszystkim możliwością pochylenia urządzenia od -5 do 25 stopni - dostosujesz tym sposobem monitor do swoich własnych upodobań i sprawisz, że praca na nim będzie bardziej komfortowa dla Twoich oczu. Wysoka rozdzielczość i nowoczesne rozwiązania pozwalają odtwarzać filmy w szybkim czasie reakcji 2ms. Monitory mają wyjścia HDMI, DVI i VGA.

K2 Acer

Zastosowana innowacyjna technologia redukuje odblaski, daje gwarancję jasności ekranu, a funkcja Acer Adaptive Contrast Management idealnie odwzorowuje barwy.

K2 Acer

Jednym z modeli z serii K2 jest K272HULB - to 27-calowy monitor na którym możemy odtworzyć obraz w rozdzielczości WQHD. Współczynnik obrazu wynosi 16:9, a kąty widzenia w pionie i poziomie wynoszą 178 stopni. Maksymalna rozdzielczość to 2560x1440, ma dwa wyjścia HDMI i kosztuje 1299zł.

K2 Acer

blog comments powered by Disqus
Monitory K2 Acer Uprzyjemnią Ci Pracę