PODPOWIEDZI:

Innowacyjne Zakrzywione Monitory Od LG Premierowo Na Targach PGA

Innowacyjne Zakrzywione Monitory Od LG Premierowo Na Targach PGA

FIrma LG poszerzyła asortyment telewizorów o trzy nowe, zakrzywione modele dzięki którym wirtualna rzeczywistość stanie się jeszcze bardziej realistyczna. Innowacyjne monitory po raz pierwszy zostały zaprezentowane widzom właśnie dziś, podczas targów PGA 2014

Monitor LG 24GM77 ma 24-calowy ekran, częstotliwość odświeżania na poziomie 144Hz, a tryb Motion 240 gwarantuje stabilny obraz bez drgań i rozmytych ruchów. Tryb ten skraca czas reakcji monitora do mniej niż 1 ms.

LG LG 24GM77

LG 24GM77 ma opcję Dynamic Action Sync która sprawia, że karta graficzna jeszcze lepiej współpracuje z monitorem. Wyposażony jest także w technologię Black Stabilizer zapewniającą rewelacyjną widoczność nawet podczas scen w ciemnych miejscach, piwnicach czy nocnej scenerii. Funkcja sama rozpoznaje zaciemniony obszar i automatycznie go rozjaśnia.

LG LG 24GM77

Na PGA 2014 zaprezentowano również monitor, który spełni oczekiwania nie tylko graczy ale także grafików czy projektantów. LG 31MU97 to 31-calowy ekran wyświetlający obraz w rozdzielczości 4K czyli 4096x2160. Panel IPS pokrywa paletę barw Adobe RGB, a standard Digital Cinema Color gwarantuje, że kolory widziane na monitorze są identyczne jak te widziane przez kamerę. Monitor ma wbudowane głośniki 5W które pozwalają cieszyć się dobrą jakością dźwięku.

LG LG 24GM77

Ostatni model premierowo na PGA zaprezentowany, to Monitor 34UC97 - charakteryzujący się ultrapanoramicznym ekranem o rozdzielczości QHD (3440x1440) - idealnie sprawdzi się zarówno do pracy profesjonalnej, ale także w strefie gamingowej i do codziennego użytku. Monitor ma wbudowane głośniki o mocy 7W które wraz z funkcją MaxxAudio® gwarantują bardzo dobrą jakość dźwięku. Dwa porty Thunderbolt2 pozwalają bezpośrednio podłączyć go do komputera Mac oraz pamięci masowej Pegasus2, ale również sprawiają, że przesyłanie danych jest czterokrotnie szybsze niż przez port USB 3.0.

LG LG 24GM77

LG LG 24GM77

blog comments powered by Disqus
Innowacyjne Zakrzywione Monitory Od LG Premierowo Na Targach PGA