PODPOWIEDZI:
JVC LT-55VAO9200 55" OLED TELEWIZOR

Measy B4S - Małe Urządzenie, Wielkie Możliwości

Measy B4S - Małe Urządzenie, Wielkie Możliwości

Multimedialny odtwarzacz Measy B4S działający na Androidzie 4.4 KitKat, to urządzenie na którym można obejrzeć film w rozdzielczości 4K. Dzięki preinstalowanej aplikacji XBMC, możemy na nim odtworzyć zdjęcia, filmy oraz muzykę.

Measy B4S za pomocą Wi-Fi i portowi Ethernet będzie utrzymywał stabilne połączenie z internetem. Jest to istotne w przypadku oglądania filmów w dużej rozdzielczości prosto z sieci. Preinstalowana aplikacja XBMC daje możliwość odtwarzania muzyki, filmów i zdjęć, a także umożliwia instalowanie różnorodnych wtyczek - na przykład takich, które automatycznie pobiorą napisy. Aplikację możemy kontrolować bezpośrednio ze smartfona lub tabletu.

Measy B4S

» Laptop ASUS X551 + Drukarka CANON za 1099zł. Zobacz Promocję ►

Measy B4S dzięki technologii Bluetooth 4.0 może łączyć się z innymi urządzeniami celem przesyłania danych. Od poprzednich wersji B4S różni się przede wszystkim dużo większym zasięgiem działania (do 100 metrów) oraz zmniejszonym poborem prądu.

Measy B4S

» Zobacz recenzję Genius Energy Mouse

Urządzenie napędza czterordzeniowy procesor Cortex-A764 1,8 GHz - to jeden z najbardziej wydajnych chipsetów Rockchip otrzymujący wysokie noty w wydajnościowych testach.

Measy B4S

Measy B4S wspiera standard kompresji H.265, który daje możliwość oglądania obrazu w rozdzielczości maksymalnej 7680x4320 - czterokrotnie większej niż 4K. Dodatkowo, pliki kodowane w tej rozdzielczości są dwukrotnie mniejsze w porównaniu do poprzedniego standardu H.264 - pozwala to bezproblemowo odtwarzać filmy czy muzykę nawet na wolnym łączu internetowym.

blog comments powered by Disqus
Measy B4S - Małe Urządzenie, Wielkie Możliwości