PODPOWIEDZI:

Beta GTA V Próbą Wyłudzenia

Beta GTA V Próbą Wyłudzenia

Bez wątpienia gra GTA V to prawdziwy hit. Na starsze platformy ta gra już dawno wyszła, ale posiadacze komputerów oraz konsol nowej generacji wciąż czekają na premierę. Niestety są osoby, które żerują na niecierpliwości graczy i wymyśliły sfałszowane reklamy obiecujące betę GTA V.

Wyczekiwanie na premierę GTA V na konsole nowej generacji i PC jest ogromne. Premiera wciąż się przedłużała, ale obecnie mamy już raczej pewne terminy. Niektórzy tak nie mogą się doczekać, że szukają informacji o becie GTA V.

Cyberprzestępcy postanowili wykorzystać ten entuzjazm. W sieci można natknąć się na reklamy obiecujące dostęp do bety gry GTA V. Oczywiście jest to fake mający na celu wyłudzanie danych do logowania do swojego konta PlayStation 4 oraz Xbox One.

gta V

Na całą sprawę szybko zareagowało studio Rockstar. Stworzona została nawet specjalna strona, która oficjalnie potwierdza, że nie ma żadnej bety GTA V. Można z niej wyczytać: "Jeśli widzicie reklamy lub namawianie do dołączenia do programu beta, to najpewniej jakaś forma internetowego oszustwa". I tego komunikatu należy się trzymać.

Jeśli nie możecie się już doczekać gry GTA V, to uzbroicie się w cierpliwość. Jej premiera na konsole nowej generacji odbędzie się 18 listopada. Posiadacze PC będą musieli poczekać do 27 stycznia 2015 roku.

blog comments powered by Disqus
Beta GTA V Próbą Wyłudzenia