PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Unikalne telefony z IFA 2019! Asus dla graczy, telefon kryptowalutowy, debiut TCL

myPhone H-Smart - Niezniszczalny Smartfon?

myPhone H-Smart - Niezniszczalny Smartfon?

Firma myPhone kontynuuje ofensywę na rynku urządzeń mobilnych. Już za kilka dni w sieci sklepów Biedronka pojawi się smartfon myPhone H-Smart, który wyróżnia się przede wszystkim bardzo wysoką wytrzymałością oraz bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości.

myPhone H-Smart należy do grupy smartfonów, które dedykowane są osobom pracującym w ciężkich warunkach lub lubiących ekstremalne wyczyny. Telefon cechuje się bowiem przede wszystkim olbrzymią wytrzymałością. Spełnia wymagania restrykcyjnych norm szczelności IP67. Jest pyłoszczelny i wytrzyma przynajmniej 30 minut zanurzony na głębokości do 1 metra. Jego obudowa jest praktycznie niezniszczalna.

myPhone H-Smart

Trzeba zaznaczyć, że myPhone H-Smart to nie tylko wysoka wytrzymałość. Nie zawodzi jego wydajność. Mamy tu dwurdzeniowy procesor ARM Cortex-A7, taktowany z częstotliwością 1,3 GHz, 1 GB pamięci operacyjnej czy 4 GB pamięci wewnętrznej. Systemem operacyjnym jest Android 4.2 Jelly Bean.

Dodatkowym plusem telefonu są dwie kamery cyfrowe – tylna o rozdzielczości 2 Mpx i przednia VGA. Ekran urządzenia ma natomiast 3,5-cala. Obsługa sieci 3G pozwala na wykorzystanie pełni możliwości smartfona.

myPhone H-Smart 2

Tryb Dual Sim pomoże z kolei rozdzielić sprawy zawodowe i prywatne. Bateria ma pojemność 1800 mAh, ale warto dodać, że myPhone H-Smart ma stosunkowo niewielki ekran, co skutkuje niskim zużyciem energii.

myPhone H-Smart pojawi się w sieci sklepów Biedronka już 3 listopada. Trzeba będzie za niego zapłacić 349 zł, co jest niewątpliwie bardzo atrakcyjną ceną jak za tak wytrzymały i funkcjonalny telefon.

blog comments powered by Disqus
myPhone H-Smart - Niezniszczalny Smartfon?