PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 5 Najpłynniejszych Smartfonów do 500 złotych

StrongPhone D2 vs. StrongPhone Q4 - Pojedynek Solidnych Smartfonów Evolveo

StrongPhone D2 vs. StrongPhone Q4 - Pojedynek Solidnych Smartfonów Evolveo

Smartfony od firmy Evolveo wyróżniają się przede wszystkim sporą wytrzymałością. Są one praktyczne i przydadzą się osobom, które mają trudne warunki pracy czy lubią ekstremalne wyczyny. Poznajcie porównanie dwóch ciekawych modeli Evolveo, czyli StrongPhone D2 vs. StrongPhone Q4.

Obecne smartfony są bardzo często funkcjonalne, ale mało wytrzymałe. Jeden przypadkowy upadek i nasz telefon może zakończyć żywot. Takich problemów nie będzie w przypadku serii StrongPhone od Evolveo. Czołowymi modeli są tu StronPhone D2 oraz Q4.

Zalania, wstrząsy, wszelkie upadki - nie jest to nic strasznego dla smartfonów od Evolveo. Spełniają bowiem normy normy IP67. Oba telefony są do siebie pozornie podobne. Warto jednak zaznaczyć, że StrongPhone D2, ze względu na sporą baterię 4500 mAh, jest trochę grubszy.

To nie koniec różnic pomiędzy smartfonami. StrongPhone D2 jest kierowany dla osób, które kosztem wydajności wolą mieć bardzo żywotną baterię. Wytrzymuje ona bowiem 6 dni bez konieczności ładowania. Jest to spory komfort. Mamy tu dwurdzeniowy procesor oraz 512 mb RAM-u.

evolveo

StrongPhone Q4 oferuje już wydajniejszą jednostkę. Posiada czterordzeniowy procesor oraz 1 GB pamięci RAM. Jest także 8 mpix aparat fotograficzny, a bateria z zestawu ma pojemność 2800 mAh, ale i tak wystarczy na 3 dni pracy bez ładowania. Jest to więc propozycja dla osób, które szukają większej wydajności i multimedialności.

A co jeśli chcemy mieć i wydajność, i żywotną baterię? Evolveo postanowiło dać możliwość dokupienia baterii 4800 mAh do modelu Q4. Wymaga to również odesłania telefonu do serwisu, aby telefon poprawnie odczytywał zużycie pojemniejszej baterii. Cały proces trwa jednak bardzo krótko, bo parę dni.

Zobaczcie również filmik, który przedstawia i porównuje oba smartfony:

blog comments powered by Disqus
StrongPhone D2 vs. StrongPhone Q4 - Pojedynek Solidnych Smartfonów Evolveo