PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Maszynki do włosów do 200 zł |TOP 5|

Nieskazitelnie Gładka i Odświeżona Skóra Z Golarką Braun WaterFlex

Nieskazitelnie Gładka i Odświeżona Skóra Z Golarką Braun WaterFlex

Najnowsza golarka elektryczna firmy Braun - WaterFlex, gwarantuje idealne golenie na mokro przy użyciu pianki lub żelu. Dzięki specjalnie zaprojektowanej obudowie, można jej używać pod prysznicem.

Braun WaterFlex została specjalnie zaprojektowana do użytkowania na mokro. Golenie pianką lub żelem sprawia, że skóra na twarzy nie jest podrażniona, a po goleniu pozostaje uczucie odświeżonej twarzy. Dzięki temu, że woda naturalnie zmiękcza zarost, a pianka i żel działają kojąco - golenie staje się jeszcze bardziej komfortowe i relaksujące. Może to być niezłe urozmaicenie rynku golarek męskich.

Braun WaterFlex

Innowacyjna, obrotowa głowica golarki WaterFlex jeszcze delikatniej porusza się po skórze sprawiając, że tarcie jest maksymalnie zminimalizowane. 33 stopnie wychylenia głowicy sprawiają, że dostosowuje się ona do konturów twarzy i umożliwia golenie wszystkich dużych powierzchni. Zastosowana w niej nowoczesna folia OptiBlade daje gwarancję ścinania włosków maksymalnie przy skórze. Urządzenie jest wodoodporne - można je zanurzyć na głębokości do 1 metra, bez strachu że woda zaleje mechanizm. Ta golarka ma wszystko, aby znaleźć się w zestawieniach polecanych golarek elektrycznych.

Braun WaterFlex

WaterFlex ma na wyposażeniu trymer, a antypoślizgowy uchwyt daje gwarancję, że nie wypadnie z dłoni nawet podczas używania w wannie. Uchwyt golarki pokryty jest specjalną, bardzo wytrzymałą membraną, która chroni rdzeń przed wodą i parą. Wygodny system pięciominutowego szybkiego ładowania baterii sprawdzi się w szczególności u tych, którzy zapominają urządzenie naładować - wystarczy na 5 minut podłączyć je do prądu, aby móc jednorazowo używać jej przez maksymalnie 5 minut. Natomiast całkowicie golarka ładuje się przez godzinę - co pozwala na bezprzewodowe golenie przez 45 minut. Wyposażona jest w LEDowy wskaźnik poziomu zużycia akumulatora.

Golarka Braun WaterFlex dostępna jest w czterech kolorach: czarnym, białym, niebieskim i czerwonym. Sugerowana cena detaliczna to 560 zł brutto.

blog comments powered by Disqus
Nieskazitelnie Gładka i Odświeżona Skóra Z Golarką Braun WaterFlex