PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 5 Soundbarów do 1000 zł

Targi Hall Of Games - Już Od Dziś! Będziemy Tam i My

Targi Hall Of Games - Już Od Dziś! Będziemy Tam i My

Już dziś rozpoczynają się targi gier komputerowych Hall of Games we Wrocławiu. Jednym z wystawców będzie Techland, który przygotował dla zwiedzających całą masę atrakcji. Wybierasz się? Sprawdź, co będzie tam na Ciebie czekać.

Już w ten weekend, od 14 do 16 listopada, wrocławska Hala Stulecia zamieni się w raj dla graczy. Targi Hall of Games przyciągną miłośników gier z całego kraju.

hall of games

Wydawca Techland przygotował dla zwiedzających sporo atrakcji. Będzie m.in strefa Dying Light ze stanowiskami do gry - będzie można osobiście pograć przedpremierowo w Dying Light. Będzie strefa wybuchu epidemii zombie - Be The Zombie, gdzie każdy z odwiedzających będzie mógł się przeistoczyć za sprawą charakteryzatorek w przeciwnika z gry Dying Light. Fotobudka Dying Light pozwoli uwiecznić chwile spędzone na targach, a niecodzienne stanowisko HEL-yeah z balonami Dying Light napełnionymi helem, szykuje dodatkowe, ciekawe niespodzianki. Przygotowany również zostanie kącik HR, gdzie będzie można osobiście poznać tajniki pracy w Wydawnictwie Techland.

Jednak największą atrakcją prawdopodobnie będzie światowa premiera gry Hellraid - będzie można osobiście i za darmo zagrać w nią podczas targów.

Na targach Hall of Games będzie można również spotkać przedstawiciela naszej redakcji - w sobotę i niedzielę rozglądajcie się za Szakalem!

blog comments powered by Disqus
Targi Hall Of Games - Już Od Dziś! Będziemy Tam i My