PODPOWIEDZI:

Gdy Smartfon Jako Źródło Dźwięku Już Ci Nie Wystarcza

Gdy Smartfon Jako Źródło Dźwięku Już Ci Nie Wystarcza

Marka ART poszerzyła swoją ofertę o mobilne głośniki, które rewelacyjnie sprawdzą się na przykład podczas wypoczynku za miastem, kiedy muzyka puszczana ze smartfona już nam nie wystarcza.

Pierwszym mobilnym głośnikiem, który dołączył do oferty marki ART jest AS-B01. Jest on niewielkich rozmiarów, w kształcie walca, w stylowej, czarno-srebrnej kolorystyce. Na górze głośnika została umiejscowiona metalowa osłonka na membranę, a na jego spodniej części przełączniki funkcyjne, które są odpowiedzialne za włączania i wyłączanie, pogłaśnianie i przyciszanie, odbieranie i odrzucanie połączeń telefonicznych.

Moc znamionowa RMS w modelu AS-B01 wynosi 3W. Pasmo przenoszenia mieści się w przedziale 90Hz-20KHz. Czułość głośnika to 80dB.

ART głosniki

Głośnik AS-B10 o podłużnej obudowie, zaokrąglonych bokach i czarnej kolorystyce wykończonej kolorem srebrnym, prezentuje się bardzo elegancko. Membrany zostały w nim osłonięte metalową siatką i przykryte zwiewnym materiałem. Na środku głośnika został umiejscowiony przycisk pozwalający odtwarzać i pauzować dźwięki, a także dający możliwość odebranie i odrzucania połączeń. Urządzenie ma moduł NFC pozwalający na szybkie parowanie go z tabletem czy smartfonem - wystarczy że znajdą się obok siebie.

Moc znamionowa RMS urządzenia wynosi 2 x 5W. Pasmo przenoszenia mieści się w przedziale 90Hz-20KHz. Czułość wynosi 80dB.

ART głosniki

Niewielkie rozmiary głośników sprawiają, że można je zabrać ze sobą wszędzie tam, gdzie się chce. Oba dają możliwość odbierania rozmów telefonicznych, a dzięki wbudowanym mikrofonom na prowadzanie tych rozmów, nawet jeśli telefon znajduje się w odległości kilku metrów od nas. Komunikacja w urządzeniach jest gwarantowana przez moduł Bluetooth 2.1 z funkcją EDR, co znacznie zwiększa szybkość przesyłania danych. Zasięg wynosi około 10 metrów.

ART

Sugerowana cena detaliczna wynosi 49 zł dla modelu AS-B01 i 89 zł dla AS-B10.

blog comments powered by Disqus
Gdy Smartfon Jako Źródło Dźwięku Już Ci Nie Wystarcza