PODPOWIEDZI:

Genius Life-Shot - Kamera, Której Ekstremalne Sporty Nie Straszne

Genius Life-Shot - Kamera, Której Ekstremalne Sporty Nie Straszne

Genius wprowadza do sprzedaży kamerkę, która stworzona została do rejestrowania obrazu w warunkach ekstremalnych. Stworzona dla sportowców, a w szczególności zadowoleni z niej będą ci, którym nie straszne uprawianie sportów w deszczu - będzie ona bowiem mogła im towarzyszyć, gdyż jest całkowicie wodoodporna.

Genius Life-Shot FHD300 pozwala na zapisywanie materiału wideo w rozdzielczości 1080p w 30 klatkach na sekundę, a także na zapisywanie ich na karcie microSD. Mamy możliwość sterowania nią przez tablet i smartfon, a specjalna aplikacja pozwalająca na podgląd nagrywanego właśnie obrazu jest całkowicie kompatybilna z systemem Android i iOS.

Genius Life-Shot

Kamerka spełnia rygorystyczne normy, m.in IPX5 - jest całkowicie chroniona przed zachlapaniem wodą, a dołączona do zestawu obudowa spełnia m.in normę IPX8 - pozwala na zanurzenie kamery na głębokość do 3 metrów przez pół godziny. Daje możliwość nagrywania również podczas deszczu.

W zestawie z kamerą otrzymamy akcesoria, które pozwolą zamontować ją na kierownicy roweru, a zimą na kasku narciarskim. FHD300 jest lekka - waży zaledwie 36 gramów, dzięki czemu sprawdzi się w każdych warunkach.

Genius Life-Shot

Wraz z kamerką dostaniemy również pełną wersję oprogramowania do edycji wideo - MAGIX Video Easy SE.

Sugerowana cena detaliczna: 400 zł brutto

blog comments powered by Disqus
Genius Life-Shot - Kamera, Której Ekstremalne Sporty Nie Straszne