PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Najlepsze Premiery Gier Grudzień 2019 - Darksiders Genesis, MechWarrior, Halo

Ekskluzywne Misje, Stroje i Bronie - Sprawdź Season Pass Do Dying Light

Ekskluzywne Misje, Stroje i Bronie - Sprawdź Season Pass Do Dying Light

Dying Light jeszcze nie miał swojej premiery, a już poznajemy coraz to nowsze fakty i ulepszenia na jego temat. Tym razem wydawca gry Techland zapowiedział, że do sklepów trafi Season Pass do gry Dying Light.

Season Pass to trzy nowe pakiety, a w nich ekskluzywne misje, bronie oraz stroje do gry, a także zupełnie nowe elementy rozgrywki. W skład Season Pass wchodzić będą:

season pass

  • Cuisine & Cargo - pakiet obejmujący dwie dodatkowe misje, które wystawią umiejętności na ostateczną próbę. Przemierzać będzie można pomieszczenia, które zostały odizolowane w pierwszych dniach wybuchu epidemii – z zarażonymi w środku. Będzie można badać złowrogie korytarze niegdyś najsłynniejszej restauracji w Harran. Skradanie się i walka o splądrowanie opanowanych przez zombie hal załadunkowych opuszczonej stacji kolejowej, dostarczą na pewno niesamowitych wrażeń.
  • Ultimate Survivor Bundle – doda do gry siedem unikatowych przedmiotów, które wprowadzą walkę z zombie na zupełnie nowy poziom. Trzy nowe, specjalne stroje i plany konstrukcyjne na cztery nadzwyczajne bronie, ułatwią ci przeżycie w strefie kwarantanny.
  • The Bozak Horde – dostarczy nową mapę i dodatkową rozgrywkę, dostępną zarówno w trybie dla jednego gracza jak i w kooperacji. Pozwoli wkroczyć na płytę stadionu Harran, najbardziej charakterystycznego obiektu w mieście, i sprawdzić swoje bitewne know-how stając naprzeciw bezlitosnych hord zarażonych. Daje możliwość walki z coraz groźniejszymi falami przeciwników, przeciwstawiając się tajemniczemu psychopacie o imieniu Bozak.

Season Pass będzie dostępny w sprzedaży już w lutym w cenie 79,90zł - w wersji na PC, Xbox One i PlayStation 4.

blog comments powered by Disqus
Ekskluzywne Misje, Stroje i Bronie - Sprawdź Season Pass Do Dying Light