PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki router do 200 zł? |TOP 5|

Mamuty Już Niedługo W ZOO?! Rosjanie Chcą Je Sklonować

Mamuty Już Niedługo W ZOO?! Rosjanie Chcą Je Sklonować

Półtora roku temu doszło to niesamowitego znaleziska. Rosyjscy paleontolodzy wykopali szczątki samicy mamuta na Wyspach Nowosyberyjskich na Morzu Arktycznym. Szczątki bardzo dobrze się zachowały, więc powstał plan, żeby sklonować mamuta. Może on zostać zrealizowany już w 2015 roku!

Wyobrażacie sobie pójście do ZOO i zobaczenie prawdziwego, żyjącego mamuta? Brzmi nierealnie, ale być może taka właśnie będzie przyszłość i to już w 2015 roku!

Tyranozaur W Ogródku? Jego Replika Jest Na Sprzedaż!

Wszystko krąży wokół szczątek samicy mamuta, które zostały odnaleziony półtora roku temu przez rosyjskich paleontologów. Co ciekawe, z ciała mamuta zaczęła płynąć krew. Wysunął się wniosek, że zwierzęta te miały ciekawą zdolność, dzięki której ich krew nie zamarzała.

mamut

Minęły właśnie długie miesiące badań nad szczątkami. Specjaliści z rosyjskiego Federalnego Uniwersytetu Północno-Wschodniego i z południowokoreańskiego Sooam Biotech Research Foundation, z dumą oznajmili światu, że chcą sklonować mamuta.

Zobacz Rewelacyjne Laptopy LENOVO >>

Przywrócenie do życia zwierzęcia, które żyło 15 tysięcy lat temu jest wielką sprawą. Mamuty wymarły pod koniec ostatniej epoki lodowej, u schyłku plejstocenu.

Spore grono osób nie może doczekać się zobaczenia żywego mamuta. Inni twierdzą jednak, że co raz wymarło, powinno takie pozostać. A Wy do jakiej grupy się zaliczacie?

blog comments powered by Disqus
Mamuty Już Niedługo W ZOO?! Rosjanie Chcą Je Sklonować