PODPOWIEDZI:
Budżetowe słuchawki, które warto kupić? Pierwsze wrażenia z modelami Baseus

JVC przedstawia nową linię telewizorów QLED 4K

JVC przedstawia nową linię telewizorów QLED 4K

JVC zapowiedziało, że w przeciągu najbliższych kilku miesięcy w polskich sklepach pojawi się jego nowa linia telewizorów QLED 4K od 43 do 70 cali. Będą one charakteryzować się elegancką bezramkową konstrukcją oraz wysokiej jakości obrazem.

Istniejące od 93 lat japońskie JVC jest świetnie znane w naszym kraju dzięki szerokiej gamie sprzętu RTV. Firma nie przestaje rozwijać swojego katalogu produktów i zapowiedziała, że w trzecim kwartale tego roku (lipiec - wrzesień) wprowadzi do polskich sklepów zupełnie nową linię telewizorów QLED 4K.

Telewizory JVC QLED 4K będą dostępne w wersji z ekranem 43, 50, 55, 65 cali oraz 70 cali. Wszystkie pracują w rozdzielczości 4K, a ich matryce korzystają z technologii Quantum Dot, która według firmy gwarantuje ponad 95-procentowe pokrycie szerokiej palety barw według standardu DCI-P3. Oznacza to, że zapewniają świetne odwzorowanie kolorów, które są precyzyjne, a zarazem niezwykle nasycone.

Nowe telewizory JVC QLED 4K trafią do sklepów w trzecim kawartale tego roku

Nowe JVC QLED 4K wspierają standard Dolby Vision HD. Pozwala on na polepszenie kontrastu pomiędzy najciemniejszymi i najjaśniejszymi fragmentami obrazu, a także jego optymalizację pod względem szczegółowości. Producent zapewnia również, że dzięki zastosowanym technologiom i wysokiej jasności ekranów wrażeń z oglądania TV nie zepsuje nam np. ostre światło słoneczne.

Jeżeli chodzi o nagłośnienie, nadchodzące telewizory JVC mają wbudowane głośniki DTS Virtual X odznaczające się dynamicznym brzmieniem symulującym dźwięk przestrzenny. Urządzenia napędza system Android TV w wersji 9.0 z pełnym wsparciem dla Google Store, Asystenta Google, a także wszystkich funkcji Chromecast umożliwiających przesył zdjęć, filmów i muzyki z urządzeń mobilnych bezpośrednio na ekran TV.

Źródło: JVC

blog comments powered by Disqus
JVC przedstawia nową linię telewizorów QLED 4K