PODPOWIEDZI:

Dyson Zone - Słuchawki z oczyszczaczem powietrza!

Szybki spis treści:
Dyson Zone - Słuchawki z oczyszczaczem powietrza!

Słuchawki z oczyszczaczem powietrza Dyson Zone to innowacyjny sprzęt, który będzie dostępny w sprzedaży od stycznia na niektórych rynkach. Więcej informacji na ich temat w poniższym newsie.

Wyjątkowe słuchawki Dyson Zone poza doskonałymi rozwiązaniami wpływającymi na wysoką jakość dźwięku, oferują również funkcję oczyszczania powietrza. Rozwiązują zatem problem zarówno miejskiego hałasu, jak i zanieczyszczonego powietrza.

Kilka słów o Dyson Zone

Słuchawki z oczyszczaczem powietrzaDyson Zone cechują się aktywną redukcją hałasu i wysoką reprodukcją dźwięku. Są w stanie zapewnić do 50 godzin odtwarzania dźwięku i do 4 godzin grania z oczyszczaniem powietrza. Akumulator naładujesz do 100% w 3 godziny. Na zaawansowaną redukcję szumów wpływa 11 mikrofonów, z czego system ANC wykorzystuje 8 do tłumienia hałasów (skuteczność do 38 dB). Warto zaznaczyć, że mikrofony są w stanie mierzyć odgłosy otoczenia 384000 razy na sekundę.

Słuchawki odtwarzają częstotliwości 6 Hz - 21 kHz. Zakres udało się uzyskać dzięki elektroakustycznemu układowi inżynieryjnemu oraz podzespołom, takim jak neodymowe przetworniki 40 mm i  impedancji 16 omów. Specjalna konstrukcja przetwornika, elektroniki, układu mechanicznego, a także parametry akustyczne i użyte materiały gwarantują minimalny poziom zniekształcenia dźwięku. Większą precyzyjność zapewnia korektor optymalizujący krzywą częstotliwości. Efektem jest czysty dźwięk w całym paśmie słyszalnym. Podwójny mikrofon z kształtowaniem wiązki i tłumienie hałasu przełoży się na czyste połączenia głosowe, nagrywanie rozmów i sterowanie głosem.

Słuchawki mogą oczyszczać powietrze w bezpośrednim otoczeniu. W nausznikach zamontowane są kompresory, które obracają się z prędkością do 9750 obrotów na minutę. Odczepiana przyłbica skieruje strumień oczyszczonego powietrza do nosa i ust użytkownika. Są w stanie wychwycić 99% cząstek o średnicy nawet do 0,1 mikrona. Zamontowane filtry z węglem wzbogaconym potasem neutralizują gazy kwaśne, a to właśnie one potrafią zanieczyszczać miejskie powietrze, w tym NO2 i SO2. Filtry wytrzymują nawet do 12 miesięcy.

Rewelacyjne brzmienie i niewiarygodna wygoda sprawdzi się dla każdego posiadacza słuchawek (wykonano testy, które uwzględniły różne rozmiary i kształty głów).

budowa słuchawek z oczyszczaczem Dyson Zone

Słuchawki Dyson obsłużysz również za pomocą aplikacji MyDyson. Umożliwia ona między innymi dopasowanie prędkości przepływu powietrza, wybór jeden z trzech trybów korekcji dźwięku, ustawienie głośności odtwarzania zgodnie z wytycznymi dla zdrowia słuchu.

Słuchawki Dyson Zone będą dostępne w sprzedaży w Chinach (od stycznia 2023 r.) oraz w USA, Wielkiej Brytanii, Hongkongu (SAR) i Singapurze (od marca 2023 r.).

blog comments powered by Disqus
Dyson Zone - Słuchawki z oczyszczaczem powietrza!