PODPOWIEDZI:
Sharp FQ8EG - Telewizor 65cali, QLED za mniej niż 4000 zł 💰

Promocje na Cyber Monday w Vobis.pl! Telewizor, kamerka sportowa, płyty grzewcze

Promocje na Cyber Monday w Vobis.pl! Telewizor, kamerka sportowa, płyty grzewcze

Szukasz promocji na Cyber Monday? Poniedziałek po Black Friday zawsze obfituje w różnego rodzaju rabaty. Nie inaczej jest tym razem. W Vobis.pl pojawił się szereg różnych przecen, właśnie z tej okazji. Oto kilka z nich.

To tylko pięć z wielu różnych trwających w sklepie promocji. Więcej znajdziesz pod tym linkiem. Pośród nich jest sporo kategorii, od telefonów, przez telewizory, po smartwatche lub różne akcesoria. Jest z czego wybierać.

Produkt​​​​​​​

Nasza oferta

Nowa cena

Candy CDH 30 Spryt 30 cm

Candy CDH 30 Spryt 30 cm oferta w Vobis.pl

449 zł

TCL TS8212-EU

TCL TS8212-EU oferta w Vobis.pl

799 zł

DJI Action 2 Dual-Screen Combo

DJI Action 2 Dual-Screen Combo oferta w Vobis.pl

1399 zł

Xiaomi Mi TV  Q1E 55

Xiaomi Mi TV Q1E 55 oferta w Vobis.pl

2249 zł

Teka EFX 60 4G AI AL DR

Teka EFX 60 4G AI AL DR oferta w Vobis.pl

499 zł

Promocje na Cyber Monday w Vobis.pl

  • Candy CDH 30 Spryt 30  cm - ta płyta ceramiczna jest niedrogim sposobem na korzystanie z elektryczności do gotowania w domu. Ma dwie niezależne strefy, wskaźnik ciepła resztkowego oraz 9 poziomów mocy. Pracuje z mocą całkowitą na poziomie 2900 watów. Teraz jej cena spadła do 449 złotych, warto więc się zainteresować.

TCL TS8212-EU na białym tle

  • TCL TS8212-EU - niedrogi soundbar o mocy całkowitej 300 watów. Spokojnie wystarczy do nagłośnienia telewizora. Co ważne, ma dodatkowy bezprzewodowy subwoofer, więc wszelkie niskie tony - na przykład wybuchy w filmach akcji - będą lepiej wybrzmiewać. Wspiera HDMI eARC oraz Dolby Atmos.
  • DJI Action 2 Dual-Screen Combo - ta kamerka sportowa jest świetnym wyborem dla osób aktywnych. Nagrywa w 4K i 120 klatkach na sekundę, co da super płynny i ostry obraz. W dodatku jest wodoodporna nawet do 10 metrów i wykonana ze stopu aluminium, przez co ma większą szansę na wytrzymanie uderzeń. Wyposażono ją też w wyświetlacz i akumulator pozwalający na nawet do 160 minut nagrywania.
  • Xiaomi Mi TV Q1E 55 - telewizor do mniejszych salonów. Mierzy 55 cali, co przy rozdzielczości 4K oznacza, że będzie oferował klarowny obraz nawet z mniejszych odległości. Ma wyświetlacz QLED, gwarantujący lepszy zakres barw, a także wspiera najważniejsze standardy HDR, czyli HDR10+ i Dolby Vision. Całość siedzi na systemie Android, nie będzie więc problemu z dostępnością różnych aplikacji oraz aktualizacjami.

Grafika producenta DJI Action 2 Dual-Screen Combo

  • Teka EFX 60 4G AI AL DR - jeżeli szukasz prostej i eleganckiej płyty gazowej, ta może być dla ciebie. Ma cztery palniki i mierzy zaledwie 60 centymetrów. Palniki przykryto niebanalnie wyglądającym żeliwnym rusztem. Jest tu też zabezpieczenie przeciwwypływowe. Teraz model kosztuje naprawdę niewiele.

Materiał powstał w ramach płatnej współpracy z Vobis.pl

blog comments powered by Disqus
Promocje na Cyber Monday w Vobis.pl! Telewizor, kamerka sportowa, płyty grzewcze