PODPOWIEDZI:

Black Friday w Vobis.pl - Przeceniona elektronika!

Black Friday w Vobis.pl - Przeceniona elektronika!

Jeżeli szukasz przecenionej elektroniki na Black Friday, to jesteś w odpowiednim miejscu. Sprawdziłem ofertę w Vobis.pl i wybrałem pięć faktycznie tańszych produktów. Porównywałem ich ceny z historycznymi, żeby upewnić się, że nie ma tu udawania. Planujesz zakup oczyszczacza powietrza lub ogromnego telewizora? No to jest dobry moment.

Oczywiście Black Friday jeszcze nie ma, ale promocje w wielu sklepach już są. Te konkretne potrwają do 28 listopada lub do wyczerpania zapasów. Pośród przecenionych urządzeń znajdziesz również budżetowy smartfon marki Samsung oraz niewielki monitor, w sam raz na biurko studenta. Jeżeli szukasz jeszcze więcej promocji, koniecznie zerknij pod ten link.

Produkt

Nasza oferta

Nowa cena

Oczyszczacz powietrza TCL KJ255F WIFI

Oczyszczacz powietrza TCL KJ255F WIFI oferta w Vobis.pl

399 zł

Telewizor Samsung QE75LS03BAUXXH The Frame 2022

Telewizor Samsung QE75LS03BAUXXH The Frame 2022 oferta w Vobis.pl

9499 zł

Głośnik JBL FLIP 6 Turkus

Głośnik JBL FLIP 6 Turkus oferta w Vobis.pl

495 zł

Smartfon Samsung Galaxy M23 SM-M236B

Smartfon Samsung Galaxy M23 SM-M236B oferta w Vobis.pl

949 zł

Monitor HP M22f 2D9J9E9

Monitor HP M22f 2D9J9E9 oferta w Vobis.pl

549 zł

Prawdziwe promocje na Black Friday w Vobis.pl

  • TCL KJ255F  WIFI - ten oczyszczacz powietrza wygląda niebanalnie i jest niedrogi. Ma poradzić sobie nawet z pomieszczeniem do 31 metrów kwadratowych, a że takie sprzęty kupuje się do pokojów, a nie do domów, będzie spoko opcją do sypialni lub mniejszych salonów. Ma funkcję podświetlania w różnych kolorach, w zalezności od stężenia PM2.5, a także trójstopniową filtrację oraz Wi-Fi.

Zdalna kontrola TCL KJ255F WIFI

  • Samsung QE75LS03BAUXXH The Frame 2022 - telewizor z serii tych, stylizowanych na obrazy. Przede wszystki ma łatwo wymienialną ramkę. Poza tym producent wyposażył go też w tryb Sztuka, który wyświetla przy wyłączonym ekranie popularne obrazy. Tylko wtedy, gdy jesteś w pobliżu, bo wyposażono go w czujnik ruchu. Będą wyglądały nieźle, tak samo jak i filmy, ze względu na zastosowaną matrycę QLED z Dual LED poprawiającym kontrasty.
  • JBL FLIP 6 Turkus - ten wodoodporny głośnik Bluetooth sprawdzi się świetnie zwłaszcza latem. Sprzęt jest oczywiście bezprzewodowy. Zdaniem producenta popracuje nawet do 12 godzin na jednym naładowaniu. Ma też funkcję PartyBoost. Jeżeli masz kilka modeli, możesz je ze sobą połączyć tak, aby odtwarzać dźwięk w kilku miejscach naraz.

Dostępne kolory Samsung Galaxy M23

  • Samsung Galaxy M23 SM-M236B - smartfon, który może być świetnym wyborem na prezent dla mniej wymagającej osoby. Ma nie najmocniejszy, ale wystarczający do mniej wymagających gier, procesor i całkiem ciekawy wyświetlacz. Pokazuje obraz w Full HD i z podwyższoną do 120 herców płynnością. Poza tym producent zdecydował się też na dorzucenie modułu 5G, NFC i aparatu tylnego o sporej rozdzielczości 50 megapikseli!
  • HP M22f 2D9J9E9 - niewielki i niedrogi. Monitor o przekątnej zaledwie 21,5 cala, sprawdzi się świetnie wszędzie tam, gdzie jest mało miejsca. Na przykład na biurku z Ikei w akademiku studenta lub jako dodatkowy ekran. Ma rozdzielczość Full HD i matrycę IPS, co przekłada się na świetną reprodukcję kolorów pod każdym kątem. Jest tu też stosunkowo niski czas reakcji (5 ms), oraz nieco podwyższona częstotliwość 75 hz.

Materiał powstał w ramach płatnej współpracy z Vobis.pl, ale promocje wybierałem sam, w oparciu o ceny historyczne.

blog comments powered by Disqus
Black Friday w Vobis.pl - Przeceniona elektronika!