PODPOWIEDZI:

Najpopularniejszy Youtuber W 2014 Roku To Polak!

Najpopularniejszy Youtuber W 2014 Roku To Polak!

Coroczne zestawienie najczęściej oglądanych filmów na YouTube, to wielki sukces... Polaka! Okazało się bowiem, że popularny serwis z filmami został zdominowany pod względem liczby wyświetleń przez filmik autorstwa Sylwestra Wardęgi o psie-pająku.

Google przedstawiło właśnie swoje coroczne zestawienie filmów, które w minionym roku były najczęściej oglądane przez użytkowników YouTube’a. SA Wardęga okazał się liderem tego ranking. Furorę w sieci zrobił jego film o psie-pająku.

pies pająk

Nie jest to sukces jedynie dla Polski, ale i dla całej Europy. Dlaczego? Filmik Wardęgi jest dopiero trzecim materiałem na YT, który wygrał w rankingu popularności i został nagrany przez kogoś spoza Stanów Zjednoczonych.

Odwiedź również nasz kanał YT!

Filmik o psie-pająku bez wątpienia okazał się wielkim hitem - został obejrzany ponad 113 milionów razy! Sukces jest tym większy, że filmik jest na YT od 4 września.

Kogo wyprzedził popularny pies-pająk? Drugie miejsce w rankingu należy do klipu Nike, w którym zagrały sławy światowego futbolu. Trzecie miejsce to filmik pt: "First Kiss", gdzie przedstawiono dwadzieścia całujących się par, które poznały się dopiero na planie - później okazało się jednak, że filmik to reklama, a owe pary stanowili zawodowi aktorzy. Czwarta lokata to klip z włoskiego show „The Voice of Italy”. Czołową piątkę zamyka materiał o wyginającym się iPhonie 6 Plus.

sa wardęga

Musimy także wspomnieć, że Sylwester Wardęga zjawił się ostatnio na Orange VideoFest. My też tam byliśmy i mamy relację z tego wydarzenia!

Obejrzyjcie relację z Orange VideoFest 2014, na którym był również SA Wardęga

.

blog comments powered by Disqus
Najpopularniejszy Youtuber W 2014 Roku To Polak!