PODPOWIEDZI:

Nadchodzi Nowa Technologia W Telewizorach LG 4K ULTRA HD

Nadchodzi Nowa Technologia W Telewizorach LG 4K ULTRA HD

Głowni producenci telewizorów już dawno wprowadzili do swojej oferty modele gwarantujące obraz 4K, czyli Ultra HD. Prześcigają się wciąż w innowacyjnych technologiach, które dodatkowo spotęgują wrażenia z użytkowania danego modelu. LG już niedługo zaprezetuje ciekawą technologię Quantum Dot. Przeczytacie o niej w poniższym newsie.

Telewizory 4K Ultra HD gwarantują niezwykle szczegółowy obraz wysokiej jakości. Nie są to zazwyczaj zbyt tanie urządzenia, ale i tak warto uzbierać na jakiś model i cieszyć się obrazem, który obecnie jest najwyższej jakości.

Jedną z najbardziej liczących się firm na rynku telewizorów UHD jest LG. Wspomniany producent ma poważne plany co do zbliżających się targów CES, które odbędą się w Las Vegas (6-9 stycznia). Zamierza bowiem przedstawić swoją najnowszą linię telewizorów 4K ULTRA HD wzbogaconą o technologię Quantum Dot.

Co jest siłą Quantum Dot? Technologia ta zapewnia ekstremalnie szeroką gamę kolorów, dzięki czemu idealnie nadaje się do wyświetlania treści w standardzie 4K. Kolory są jeszcze bliższe rzeczywistym, a ogólna jasność obrazu uległa zdecydowanej poprawie.

Nowe telewizory LG 4K ULTRA HD z ekranami IPS będą miały jeszcze szersze możliwości i jeszcze lepszy obraz. Warto także wspomnieć, że zostały one wykonane z materiałów bezpiecznych dla środowiska.

blog comments powered by Disqus
Nadchodzi Nowa Technologia W Telewizorach LG 4K ULTRA HD