PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Xiaomi Mi 10 i Samsung Galaxy S20 Ultra - bitwa flagowców

Kolejne Zakrzywione Telewizory UHD Od Samsunga

Kolejne Zakrzywione Telewizory UHD Od Samsunga

Samsung regularnie poszerza ofertę swoich zakrzywionych telewizorów. Gwarantują one zazwyczaj fantastyczną jakość generowanego obrazu oraz rozbudowaną funkcjonalność Smart TV. Na rynek wchodzą właśnie dwa nowe modele, które będą idealnym wyborem dla wymagających użytkowników. Przeczytajcie poniższego newsa i dowiedzcie się o nich więcej.

Nowoczesne telewizory to zazwyczaj ogrom rozbudowanych funkcji. Muszą one jednak iść w parze z wydajnością. Nowe telewizory Samsung nie zawodzą w tym aspekcie. Posiadają bowiem czterordzeniowy procesor. O najwyższą jakość obrazu oraz dźwięku, dbają takie technologie jak Digital Noise Filter i Digital Clean View. Mamy także dynamiczny kontrast Mega DCR oraz UHD Dimming.

Samsung UE55HU7200

Zastosowany interfejs Smart Hub 2014 ułatwi korzystanie z licznych aplikacji Samsung Smart TV, w tym z ponad 120 polskich. Warto zaznaczyć, że telewizor daje możliwość jednoczesnego oglądania obrazu z czterech rożnych źródeł jednocześnie za pomocą funkcji Multi Screen.

Jeżeli martwi Was słaba dostępność filmów czy seriali w najwyższej rozdzielczości Ultra High Definition (3840x2160), to z nowymi telewizorami Samsung problem ten zniknie. Jest tu bowiem aplikacja Strefa VOD UHD, która umożliwia wyświetlanie filmów na żądanie w rozdzielczości i jakości UHD. Ulubione filmy w jakości 4K każdego powinny zadowolić.

Samsung UE65HU7200

Przydatną opcją jest sterowanie telewizorem za pomocą głosu. Mamy też do dyspozycji komplet złącz, w tym 4x HDMI, 3x USB, a także wejście umożliwiające podłączenie do modułu One Connect. Nie zapomniano o karcie sieciowej z opcją WiFi Direct czy o tunerze DVB-T/C/S2.

Sugerowane ceny detaliczne nowych telewizorów z serii HU7200:

UE55HU7200 – 8 499 zł

UE65HU7200 – 13 099 zł

blog comments powered by Disqus
Kolejne Zakrzywione Telewizory UHD Od Samsunga