PODPOWIEDZI:

Drukarki 3D Pomagają Także Zwierzętom

Drukarki 3D Pomagają Także Zwierzętom

Potencjał drukarek 3D jest ogromny. Okazuje się, że mogą one pomagać także zwierzętom. Chodzi konkretnie o pewnego młodego pieska, który urodził się ze zdeformowanymi łapkami. Przeczytajcie poniższego newsa, by dowiedzieć się w jaki sposób drukarka 3D pomogła psu.

Za pomocą drukarek 3D można stworzyć praktycznie wszystko. W sieci co chwilę pojawiają się nowe doniesienia o oryginalnych przedmiotach wykonanych za pomocą wspomnianych urządzeń. Okazuje się, że nawet zwierzęta mogą dzięki drukarkom 3D sporo zyskać.

Zobacz Rewelacyjne Laptopy LENOVO >>

Warto wspomnieć o pewnym młodym piesku, który wabi się Derby. Jego żywot nie był do tej pory łatwy. Urodził się on ze zdeformowanymi przednimi łapkami. Nigdy nie zaznał więc przyjemności biegania.

Los jednak się odwrócił. Derby trafił do Tary Anderson - dyrektora firmy 3D Systems, która zajmuje się drukiem przestrzennym. Szybko opracowano specjalne protezy dla psa. Co z tego wynikło? Zobaczcie sami:

Jest to dość wzruszająca historia, ale warto z uśmiechem na twarzy zobaczyć jak piesek może wreszcie pobiegać ze swoim panem.

blog comments powered by Disqus
Drukarki 3D Pomagają Także Zwierzętom