PODPOWIEDZI:

HyperX Predator PCIe SSD - Ekstremalnie Szybki SSD Z Targów CES 2015

HyperX Predator PCIe SSD - Ekstremalnie Szybki SSD Z Targów CES 2015

Targi CES to nie tylko smartfony, tablety czy telewizory. Pojawia się również sporo ciekawych podzespołów komputerowych. Dobrym przykładem jest tu ekstremalnie szybki dysk SSD HyperX Predator PCIe, o którym przeczytacie w poniższym newsie.

HyperX Predator PCIe SSD to nowoczesny dysk SSD, który zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dostępny będzie w wersach 240 GB i 480 GB. W dysku zastosowano interfejs PCIe, który znacząco zwiększa osiągi urządzenia. W efekcie, mamy prędkości przesyłu danych, sięgające do 1400 MB/s podczas odczytu i do 1000 MB/s w przypadku zapisu. Takie wartości robią wrażenie.

Zobacz Rewelacyjne Laptopy LENOVO >>

Dysk napędzany jest przez zaawansowany kontroler Marvell 88SS9293. Jest także obudowa wykonana w standardzie M.2, która zapewnia bezproblemową obsługę platform najnowszej generacji z gniazdami M.2 PCIe.

„Zdajemy sobie sprawę, że zarówno użytkownicy popularnych pecetów, jak klienci korporacyjni, stale poszukują komponentów, oferujących jak największą wydajność. Dlatego też chcemy, aby nasze rozwiązania były dostępne dla jak najszerszego grona odbiorców. Nasz kontroler 88SS9293 doskonale sprawdza się z bardzo wydajny dyskami SSD nowej generacji.”powiedział Mike Chen, Director of product marketing, Storage BU.„Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy, wraz z firma HyperX przekraczać granice dotychczasowych wytrzymałości.” – dodaje.

„Cieszymy się, że już niedługo na rynku pojawi się najszybszy jak do tej pory dysk SSD, który udało nam się wydać pod marką HyperX.  Złącznie PCIe pozwala na osiąganie ekstremalnych prędkości, podczas przetwarzania, nie tylko skompresowanych, ale także nieskompresowanych danych.”powiedział Krystian Jaroszyński, EMEA Strategic Marketing&Relationships Manager.„Bliska współpraca z doświadczonym zespołem Marvella sprawiła, że seria HyperXPredatorPCIe SSD może pochwalić się imponującymi osiągami.” – dodaje.

Trzy Hybrydy, Nowy Flagowiec i Najsmuklejszy Smartfon, Czyli Asus Na CES 2015

Specyfikacja techniczna i najważniejsze funkcje dysku SSD HyperXPredator:

  • Szybkość: połączenie PCie gwarantuje większą szybkość niż standardowe złącznie SATA.
  • Wysoka wydajność: bardzo duża szybkość i wielozadaniowość.
  • Odporność: na wszelakiego rodzaju wstrząsy.
  • Złącze: M2 z adapterem do PCIe.

 

blog comments powered by Disqus
HyperX Predator PCIe SSD - Ekstremalnie Szybki SSD Z Targów CES 2015