PODPOWIEDZI:
Maraton okazji w RTV Euro AGD

Nowe Produkty Toshiby Na Targach CES 2015

Nowe Produkty Toshiby Na Targach CES 2015

Firma Toshiba również pojawi się na tegorocznych targach CES w Las Vegas. Zaprezentuje dwa nowe tablety: hybrydowy Satellite Click Mini oraz stworzony do precyzyjnego pisania Tablet Toshiba Encore 2 Write.

Toshiba Satellite Click Mini to hybrydowy tablet z 8,9-calowym ekranem IPS i głośnikami w technologii Dolby Digital Plus. Tablet jest niezwykle lekki - waży jedynie 470g. Wraz z nim otrzymujemy klawiaturę, po której podłączeniu można oglądać na przykład filmy aż przez 16 godzin bez ładowania baterii. W wersji bez klawiatury, tablet działa do 8 godzin. Aby zapewnić maksymalnie efektywną pracę, inteligentny system ładowania najpierw dostarcza energii tabletowi, a dopiero później klawiaturze.

 

 

Zobacz Rewelacyjne Laptopy LENOVO >>

 

Tablet Toshiba Encore 2 Write będzie można kupić w dwóch rozmiarach: 10,1 cali oraz 8 cali. Ma w zestawie rysik TruePen, który sprawia, że pisanie staje się jeszcze łatwiejsze i bardziej produktywne. Końcówka rysika wyczulona jest na siłę nacisku, a w tablecie znajduje się schowek na niego, dzięki czemu będzie zawsze pod ręką. Tablet ma dwie kamery - tylną 8MPx z auto focusem i przednią 1,2MPx z wbudowanym mikrofonem, dzięki czemu można prowadzić rozmowy video. Zastosowana technologia TruCapture podbije serca studentów i uczniów: pozwala aparatowi robić zdjęcia tablic, dokumentów, prezentacji bez konieczności ich przepisywania - redukowane są odblaski, dzięki czemu zdjęcia są dużo bardziej czytelne.

 

blog comments powered by Disqus
Nowe Produkty Toshiby Na Targach CES 2015