PODPOWIEDZI:

CES 2015: Nowy Robot i Pralka Z Umywalką Od Samsunga

CES 2015: Nowy Robot i Pralka Z Umywalką Od Samsunga

Targi CES 2015 trwają w najlepsze. Obecna na nich firma Samsung, zaprezentowała nowości, które pojawią się w jej ofercie - pralkę z umywalką oraz robota do pielęgnacji podłóg.

Ładowana od góry pralka Activewash, to nowość na rynku pralek. Ma wbudowaną umywalkę wraz z dyszą wodną i delikatną powierzchnią szorującą, która umożliwia wstępne przygotowanie do prania bardzo zabrudzonych rzeczy, a także delikatnych, które wymagają prania ręcznego. Po przygotowaniu ubrań do prania, bez problemu umieszcza się je - wraz z wodą, w bębnie pralki.

 

Zobacz Rewelacyjne Laptopy LENOVO >>

 

Zastosowana w pralce technologia SuperSpeed znacząco przyspiesza pranie. Cały proces, który w innych modelach trwa godzinę, tutaj zakończy się po 36 minutach.

 

Pralkę Activewash będzie można kupić już wiosną, w kolorze białym lub platynowym.

 

Drugą przedstawioną na targach CES 2015 nowością od firmy Samsung, jest robot POWERbot VR9000. To odkurzacz, który poradzi sobie z każdym rodzajem podłogi, także z dywanami. Ma aż do 60 razy większą moc ssącą w porównaniu do standardowego odkurzacza, co pozwala mu na dokładne usuwanie brudu i zanieczyszczeń z każdej powierzchni. Szeroka szczotka czyści już za pierwszym przejazdem, a technologia CycloneForce sprawia, że cząsteczki zanieczyszczeń kierowane są do osobnej wewnętrznej komory - dzięki czemu minimalizuje ryzyko zatkania odkurzacza.

 

Robot wyposażony jest w czujnik FullView Sensor, dzięki któremu wykrywa nawet niewielkiego rozmiaru przeszkody i sprawnie je omija. System Visionary Mapping tworzy mapę sprzątania - pomaga mu w tym szereg czujników i bardzo wydajnych czipów, a także cyfrowa kamera. Ponadto, potrafi obliczyć najlepszą trasę sprzątania z uwzględnieniem omijania przeszkód, takich jak schody, stoły czy krzesła, a nawet zabawki.

 

blog comments powered by Disqus
CES 2015: Nowy Robot i Pralka Z Umywalką Od Samsunga