PODPOWIEDZI:

Inteligentny zamek Yale Linus Smart Lock L2 już w sprzedaży!

Inteligentny zamek Yale Linus Smart Lock L2 już w sprzedaży!

Firma Yale ogłosiła wprowadzenie na rynek kolejnej generacji flagowego produktu Linus. Chodzi dokładnie o zamek Yale Linus Smart Lock L2, o którym przeczytacie w poniższym newsie.

Marka Yale to czołowy producent inteligentnych rozwiązań w zakresie zabezpieczeń domowych. Tym razem ekosystem inteligentnych zabezpieczeń Yale rozbudowuje się dzięki kolejnej generacji inteligentnych zamków. Na rynku pojawił się zamek Yale Linus Smart Lock L2.

Wdrożeniu nowego produktu towarzyszyć będzie kampania „Bezpieczeństwo stało się proste”, która to obrazuje zachowania i metody, które ludzie stosują, aby czuć się bezpiecznie (np. pozostawianie włączonych świateł).

Najnowsza linia inteligentnych produktów zabezpieczających sprawia, że konsumenci nie muszą się martwić o bezpieczeństwo własnego domu. Innowacyjne produkty w połączeniu z aplikacją Yale Home pozwolą na prostszą kontrolę nad bezpieczeństwem domu.

Intuicyjna aplikacja Yale Home powoduje, że zamek Yale Linus Smart Lock L2 w swobodny sposób współdziała z całym ekosystemem Yale Smart Security. Należą do niego alarm Yale, seria kamer i wideodomofon, a także seria produktów do przechowywania Smart Storage oraz Smart Opener do bram i garaży. W jego obrębie możliwa jest także interoperacyjność z wiodącymi asystentami głosowymi i innymi markami sektora Smart Home. Użytkownik może monitorować i kontrolować bezpieczeństwo domu za pomocą jednego konta, co wpływa na jeszcze większą wygodę.

O niezwykłych urządzeniach wspominaliśmy także w innym newsie pt. Nowa generacja inteligentnych alarmów, kamer i wideodomofonu Yale!

Zamek Yale Linus Smart Lock L2

Inteligentny zamek Yale Linus Smart Lock L2 łączy w sobie nowoczesność, funkcjonalność i innowacyjny design. Został tak zaprojektowany, aby poprawić komfort życia użytkownika, nie zmniejszając przy tym zakresu zabezpieczenia. Design Linus L2 został opracowany przez wielokrotnie nagradzane studio wzornictwa przemysłowego Bould Design. Uznany projektant Fred Bould pracował nad wieloma produktami smart.

Udoskonalony Yale Linus Smart Lock L2 cechuje się smukłym i wąskim wyglądem oraz wytrzymałą metalową obudową. Wkomponuje się w każdym domu, zarówno tym tradycyjnym, jak i bardziej współczesnym.

Istotne, że zamek Yale jest łatwy w montażu, nie ma konieczności modyfikacji, dostosujesz go do większości cylindrów/zamków. W razie potrzeb możesz go zdemontować bez pozostawienia śladów. Proces konfiguracji jest na tyle prosty, żeby w ciągu kilku minut można było uruchomić zamek.

zamek Yale Linus Smart Lock L2 w sprzedaży

Bezpieczeństwo stało się proste

Yale Linus Smart Lock L2 jest łatwy w obsłudze, szybszy i bardziej wytrzymały w porównaniu do poprzedniej generacji Linusa. Jest to produkt światowej klasy. Została zmniejszona wielkość. Producent zadbał, aby zamek pasował do większych kluczy, zapewniając konsumentom wygodniejsze i szybsze opcje instalacji.

W aplikacji Yale Home właściciele domu mogą śledzić, kiedy drzwi do ich domu są otwierane i zamykane, rejestrować wchodzących znajomych i rodzinę. Masz dostęp do kanału aktywności, inteligentnych alertów i powiadomień.

Co ciekawe, aż 64% Europejczyków uważa, że ​​inteligentny zamek zwiększy bezpieczeństwo ich domu. Do zakupu inteligentnego zamka często skłania strach przed zgubieniem kluczy i niemożnością dostania się do domu. Z całą pewnością otrzymasz komfort w postaci dostępu bezkluczowego do domu, łatwego udostępniania wirtualnych kluczy lub kodów zaufanym osobom, automatycznego zamykania drzwi po wyjściu lub powrocie do domu, a następnie automatycznego odryglowania drzwi, korzystając z technologii geofencingu.

Pojawiły się nowe funkcje. Wśród nich wymienia się opcję ustawienia zamykania lub otwierania zamka o określonych porach (z poziomu aplikacji). To rozwiązanie przekłada się na bezproblemowe wchodzenie i wychodzenie w ciągu dnia, a w nocy zapewnia maksymalne bezpieczeństwo. Stworzysz dla zamka indywidualny harmonogram bezpieczeństwa domowego. Zamek może też działać z zatrzaskiem drzwiowym w ciągu dnia, co jeszcze bardziej będzie odpowiadać potrzebom konsumentów.

Wbudowaną sieć Wi-Fi oznacza, że nie trzeba dodatkowo kupować mostka Connect Wi-Fi, aby móc korzystać ze zdalnych funkcji (jak np. sprawdzanie, czy drzwi są zamknięte pod Twoją nieobecność lub kiedy dzieci wracają do domu ze szkoły). Wbudowany dostęp Wi-Fi powoduje, że funkcje te będą dostępne zaraz po rozpakowaniu urządzenia.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby dodać akcesoria (m.in. inteligentną klawiaturę Yale lub nowy Yale Dot), które sprawiają, że zamykanie i otwieranie drzwi jest jeszcze bardziej inteligentne i bezpieczne. Posiadacze zamka Linus Smart Lock L2 mogą odryglować lub zaryglować drzwi, dotykając Yale Dot swoim telefonem (bez konieczności otwierania aplikacji Yale Home). W praktyce oznacza to, że możesz przykładowo trzymać Yale Dot na desce rozdzielczej samochodu, aby szybko otworzyć drzwi, kiedy pada deszcz.

Yale Linus Smart Lock L2 to także produkt bardziej zrównoważony. Jest o 20% mniejszy niż jego poprzednia generacja, zużywając mniej materiału w produkcji. Zasilany akumulatorem gwarantującym działanie do 6 miesięcy na jednym ładowaniu. W momencie, gdy poziom naładowania akumulatora spadnie, wysyłane są powiadomienia, aby dom zawsze był chroniony.

Na koniec warto dodać, że najnowszy zamek Yale daje swobodę stworzenia idealnej konfiguracji inteligentnego zamka, korzystając z istniejących integracji z wiodącymi asystentami głosowymi (Amazon Alexa, Google Home) oraz głównymi markami sektora Smart Home.

Jeszcze w tym roku będzie kompatybilny z Matter poprzez Thread za pomocą aktualizacji oprogramowania, co pozwoli na integrację Linusa L2 między innymi z Apple Home.

Yale Linus Smart Lock L2 będzie dostępny od 4 marca w sugerowanej cenie detalicznej 229 euro.

O nowościach Yale pisaliśmy niedawno w naszym materiale pt. Inteligentnie zabezpieczony dom - Nowe produkty Yale.

blog comments powered by Disqus
Inteligentny zamek Yale Linus Smart Lock L2 już w sprzedaży!