PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Nokia 3310 - Z Dawna Wyczekiwany Powrót Legendy!

Nokia 3310 - Z Dawna Wyczekiwany Powrót Legendy!

Ten niebywały produkt fińskiego producenta telefonów komórkowych jest istnym mitycznym Graalem wśród urządzeń mobilnych. Niezniszczalna i niezatapialna niczym legendarny Titanic... Tak czy inaczej, wielu z Was z miłą chęcią doświadczyłoby ponownie tego i kupiło Nokię 3310 w nowych szatach, czyż nie? Mam wspaniałe wieści co do tego!

Można by rzec, że trzymana pod płaszczykiem mitu i legendy, Nokia 3310 była i jest traktowana jako swego rodzaju relikt przeszłości, który jest wyznacznikiem tego jak powinno się tworzyć komórki. W sieci znajdziecie setki jak nie tysiące memów, które wyśmiewają topowe smartfony, gdyż te nie mają szans z prawdziwie słusznym telefonem, czyli Nokią 3310! Rzecz jasna, w sieci znajdziemy motywy, które działają wręcz odwrotnie i szydzą z osławionej legendy, ale... tych na szczęście jest nieco mniej ;)


Właśnie przygotowaliśmy test smartfonu Nubia Z11! Ten model ma to "coś"!


nokia 3310

Zatem, wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne, którym nierzadko nie mogą sprostać ówczesne telefony, fińska komórka niebawem znów zawita na rynku mobilnym! Doskonale zdajemy sobie sprawę, że Nokia w pewnym stopniu wróciła do swojego matecznika i ponownie chce wstrząsnąć rynkiem, a w przypadku wskrzeszeniu legendy to może się udać! Zawczasu powiem, że nowaNokia 3310 nie będzie klonem swojej poprzedniczki, ale dalej zostanie utrzymana koncepcja typowego telefonu komórkowego. 


Oto najciekawsze i zarazem najkorzystniejsze cenowo modele Nokii!

Nokia 150 Dual SIM>>>

Nokia 225 Dual SIM>>>


niezniszczalna nokia 3310

Wiadomości odnośnie wskrzeszeniu legendy jest niewiele, ale z pewnością nie będzie to dotykowy telefon tylko tzw. "feature phone". Część z Was może to zmartwić jeśli po cichu liczyliście na smartfona w konwencji wytrzymałej na wybuch atomowy Nokii 3310... tak się nie stanie. czy to dobrze? Osobiście powiedziałbym, że jest to zarówno dobra jak i zła decyzja. Dlaczego? Cóż, świat idzie do przodu i nic tego nie zmieni. Posiadaczy smartfonów rośnie, a wraz z tym maleje liczba posiadaczy klasycznych telefonów komórkowych. Zaś z drugiej strony, jest wśród nas coraz więcej ludzi starszych, którzy preferują proste do bólu, ale przy tym wytrzymałe klasyczne komórki

niezniszczalna nokia 3310


Gdzie kupić iPhone 8 lub iPhone 8 Plus w dobrej Cenie??

Co będzie konkluzją takiego rozumowania? Nowy model Nokii 3310 kupią zarówno starsze osoby, którym prosty telefon w zupełności wystarczy, ale takiego czynu dopuszczą się również nieco młodsi od nich ludzie, którzy kupią ów model z dwóch powodów: druga komórka/zapasowy telefon albo jako telefon dla swojej pociechy. Zatem, możemy nastawiać się pozytywnie do przyszłości nowej legendy. O ile Finowie wraz z Chińskim wspólnikiem czegoś nie zepsują. Na koniec wspomnę tylko o możliwym koszcie zakupu nowego modelu, który wynosi... zaledwie 60 euro! W przeliczeniu na złotówki, cena wzrasta do ok. 260 złotych. Więcej szczegółów dowiemy się niebawem na targach MWC w Barcelonie! Jak sądzicie, warto dać niecałe trzysta złotych na nowy telefon od Nokii? Odpowiedzcie nam o tym w komentarzach poniżej materiału! Nie zapomnijcie także o naszym forum i pozostawieniu łapki w górę! ;)

Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 11/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Apple iPhone 7 32GB czarny Apple iPhone 7 32GB czarnyBest of the best!
2Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Sprawdź sam
3Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Ten ma niezłą cenę!
4Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Polecany model
5Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Ranking TOP 30 Najciekawszych Smartfonów!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Nokia 3310 - Z Dawna Wyczekiwany Powrót Legendy!