PODPOWIEDZI:

Nowy odkurzacz pionowy Miele Duoflex HX1!

Nowy odkurzacz pionowy Miele Duoflex HX1!

Duoflex HX1 to nowy odkurzacz pionowy od Miele. Z pewnością cechuje go efektywność, długi czas pracy, łatwość obsługi i nowoczesny design. Więcej szczegółów na jego temat w poniższym newsie.

Pionowy odkurzacz akumulatorowyMiele Duoflex HX1 zachwyca już na pierwszy rzut oka pod względem doskonałego wzornictwa. Występuje w 6 wariantach kolorystycznych: Obsydian black, Terra red, Brilliant white, Sunset yellow, Nordic blue i Space gray, zatem każdy dobierze odpowiedni pod swój gust czy wnętrze. Konstrukcja jest lekka (3,1 kg) i kompaktowa.

Nowy odkurzacz pionowy Miele zachwyci wydajnością czyszczenia, co jest zasługą połączenia silnika Digital Efficiency z technologią monocyklonu Vortex. Inteligentna elektroszczotka MultiFloor ma szerokość aż 25 cm. Potrafi automatycznie wykryć rodzaj odkurzanej powierzchni, a w przypadku twardych podłóg zmniejszyć prędkość (oszczędność energii i akumulatora).

Odkurzacz pionowy od Miele zaskoczy pod względem czasu pracy. Duoflex z PowerUnit w trybie solo i bez elektroszczotki to 55 minut działania na jednym ładowaniu. Wybór maksymalnej mocy i zamontowanie rury ssącej oraz elektroszczotki skraca ten czas do 12 minut, lecz nadal jest to wystarczające do sprzątnięcia 60 m2 twardej podłogi.

Miele Duoflex HX1 jest niezwykle łatwy w obsłudze. Wystarczy jeden ruch nadgarstka, aby zmienić go w praktyczny odkurzacz ręczny. W tym celu należy przesunąć w dół blokadę, zwalniając PowerUnit. Sprawdzi się wtedy świetnie do zebrania okruchów ze stołu czy sofy, za to rura ssąca bezpiecznie zostanie w uchwycie ściennym SpeedLock. Jeżeli chcesz pracować z rurą ssącą, to wystarczy pociągnąć urządzenie do przodu i zwolnić je z uchwytu ściennego. Trwa to zaledwie kilka sekund.

odkurzanie odkurzaczem Miele Duoflex HX1Sprawdź również:Ranking odkurzaczy

Pionowy odkurzacz firmy Miele oferuje 2-stopniowy system filtracji. Na początku oddzielane są grube, które zbierają się w przezroczystym pojemniku na kurz, natomiast drobny pył przechodzi do drugiego etapu filtracji. Tutaj filtr drobnego pyłu zatrzymuje nawet 99,99% kurzu.

Zarówno opróżnianie pojemnika, jak i czyszczenie filtra jest bardzo proste. Aby strząsnąć cząsteczki brudu do pojemnika, należy wykonać kilka obrotów pokrywą filtra. To sposób, aby moc ssania pozostała niezmiennie wysoka, z kolei czasochłonne mycie filtra drobnego pyłu nie było konieczne. Pojemnik opróżnisz niezwykle higienicznie, co jest zasługą funkcji Click2Open.

Zobacz także:Recenzje odkurzaczy

blog comments powered by Disqus
Nowy odkurzacz pionowy Miele Duoflex HX1!