PODPOWIEDZI:

Nowa generacja inteligentnych alarmów, kamer i wideodomofonu Yale!

Nowa generacja inteligentnych alarmów, kamer i wideodomofonu Yale!

W trosce o bezpieczeństwo konsumentów, firma Yale wprowadza na rynek inteligentne urządzenia zabezpieczające. Wśród nich znalazły się alarmy, kamery i wideodomofon. Więcej szczegółów w poniższym newsie.

Jeżeli chcesz mieć jeszcze większą kontrolę nad bezpieczeństwem domu, to dobrze się składa, bowiem marka Yale wprowadza na rynek nową generację inteligentnych alarmów, kamer i wideodomofonu. Firma ta jest wiodącym dostawcą wyjątkowych rozwiązań w zakresie zabezpieczeń domowych.

Wdrożeniu produktów towarzyszyć będzie kampania „Bezpieczeństwo stało się proste”, która obrazuje zachowania i metody, jakie są stosowane przez ludzi, aby czuć się bezpiecznie. Z nowymi, inteligentnymi produktami zabezpieczysz dom w prostszy sposób.

Alarm domowy, linia kamer i wideodomofon Yale posiadają wyjątkowe konstrukcje i innowacyjne funkcje, które w połączeniu z aplikacją Yale Home w ramach ekosystemu Yale Smart Security dadzą pełną kontrolę.

Najnowsze produkty Yale współdziałają z zamkami Yale (jak Linus), serią produktów do przechowywania Smart Storage, a także otwieraczem do bram i garaży. W ekosystemie jest również możliwa interoperacyjność z wiodącymi asystentami głosowymi i innymi markami sektora Smart Home. Za pomocą zaledwie jednego konta możesz monitorować dom.

Alarm Yale

Inteligentny alarm Yale jest dedykowany dla właścicieli domów dowolnych rozmiarów. Zostanie doceniony za prostą konfigurację, łatwą instalację i przede wszystkim funkcjonalność. Przy użyciu aplikacji Yale Home użytkownik może go kontrolować. Monitorujesz alarm w czasie rzeczywistym, a w razie, gdy czujniki alarmowe zostaną uruchomione, dostaniesz powiadomienie na telefon. Niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz, masz opcję uzbrajania i rozbrajania alarmu.

Alarm Yale ochroni nieruchomość zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Za sprawą technologii Yale Horizon+ (zasięg do 1 km), konsument skorzysta z takiego zakresu ochrony, który pozwoli na zabezpieczenie domów, ogrodów i innych budynków gospodarczych znajdujących się na terenie posesji, jak również zapewnia dłuższą żywotność baterii.

Kombinacja akcesoriów alarmowych umożliwia zwiększenie zakresu ochrony obwodowej, gdyż do jednego systemu alarmowego można dodać do 100 akcesoriów i gamę kamer Yale. Przykładowo, po uruchomieniu czujnika zewnętrznego kamera zewnętrzna Yale rozpoczyna nagrywanie (ekosystem inteligentnych produktów Yale).

Użytkownik ma możliwość niezależnego kontrolowania do czterech odrębnych obszarów nieruchomości, a co istotne, każdy obszar obsługuje uzbrajanie, rozbrajanie i częściowe uzbrajanie. Konfiguracja odbywa się zatem według Twoich potrzeb. Takie rozwiązanie jest niezwykle praktyczne, na przykład, gdy pracujesz na piętrze i chcesz uzbroić część parterową.

Z pomocą inteligentnego alarmu Yale zabezpieczysz dom, biuro, domek letniskowy. Z poziomu jednej aplikacji kontrolujesz wszystkie nieruchomości, nie trzeba nawet przełączać kont. Posiadając dodatkowo subskrypcję, zyskasz dostęp do wielu funkcji (m.in. wyznaczysz trzy osoby, które automatycznie otrzymają powiadomienie telefoniczne w chwili aktywacji alarmu). Z alarmem zintegrujesz Amazon Alexa, Google Assistant i inteligentne oświetlenie Philips Hue.

aplikacja mobilna Yale Home

Kamery i wideodomofon Yale

Bezpieczeństwo i komfort gwarantuje nowa kamera wewnętrzna, kamera zewnętrzna i inteligentny wideodomofon Yale. Wyróżnia je atrakcyjny design, intuicyjna obsługa, prosta instalacja oraz funkcjonalność. Za pomocą aplikacji mobilnej Yale Home możesz nimi sterować z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Warto zaznaczyć, że kamery wewnętrzne i zewnętrzne Yale otrzymały dwie nagrody Red Dot, a to jeden z najbardziej szanowanych znaków jakości dobrego produktu.

Nowa linia inteligentnych kamer i inteligentnych wideodomofonów może być sterowana za pomocą poleceń głosowych. Asystent głosowy obsługujący ekran pokaże, kto stoi za drzwiami, gdy tylko o to poprosisz. Kamery i wideodomofony Yale oferują także dwukierunkową rozmowę audio dzięki czemu słyszysz i rozmawiasz z dowolną osobę, kiedy chcesz.

Kamera wewnętrzna

Kamera wewnętrzna Yale gwarantuje wyraźny obraz HD 1080p, kąt widzenia 110°, podgląd na żywo, funkcję nagrywania aktywowaną ruchem, widzenie w nocy i szczegółowe powiadomienia. Istnieje opcja takiego zaprogramowania, aby w momencie, gdy domownicy wracają do domu, kamera przechodziła w tryb prywatności. Aktywujesz go odryglowaniu drzwi za pomocą inteligentnego zamka Yale lub po dezaktywacji alarmu w ramach ekosystemu Yale Smart Security.

W urządzeniu nie zabrakło technologii sztucznej inteligencji, aby wykrywać ludzi oraz konfigurować strefy i harmonogramy do własnych potrzeb. Dzięki temu definiujesz określone obszary, które mają być objęte zasięgiem kamery, z kolei planowanie ruchu pozwoli wykluczyć zbędne powiadomienia podczas regularnych zdarzeń.

Kamera zewnętrzna

Inteligentna kamera zewnętrzna Yale ma do zaoferowania wyraźny obraz HD 1080p, kąt widzenia 154°, funkcję nagrywania aktywowaną ruchem, ulepszone widzenie nocne w kolorze oraz reflektor, który włącza się po wykryciu ruchu. Możliwe zasilanie akumulatorem lub z sieci. Dodasz szereg akcesoriów, jak ładowarka słoneczna czy opcjonalny kabel USB (jeszcze więcej opcji zasilania).

Oczywiście za pomocą aplikacji Yale Home zobaczysz, co się dzieje w Twoim domu, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Istnieje opcja nagrywania filmów lub rejestracji obrazów do przeglądania i zapisywania w dowolnym momencie, lokalnie lub w chmurze (nagrywanie w chmurze dostępne w ramach subskrypcji).

Ekosystem Yale Smart Security sprawia, że kamera rozpocznie nagrywanie, gdy czujnik inteligentnego alarmu zostanie uruchomiony. Kamera zewnętrzna może być również używana w pomieszczeniach. Tutaj również masz do czynienia z konfiguracją stref wykrywania, harmonogramami i planowaniem ruchu.

Wideodomofon

Wideodomofon Yale to sposób na widzenie, słyszenie i rozmowy z gośćmi w dowolnym miejscu i czasie. Cechuje się wyraźnym obrazem HD 1080p, kątem widzenia 154°, dwukierunkową rozmową audio, podglądem na żywo i widzeniem w nocy. Wyraźny materiał oglądasz na smartfonie przez całą dobę. Wideodomofon jest bezproblemowy w konfiguracji, zasilany wbudowanym akumulatorem lub z sieci.

W przypadku wykrycia ruchu otrzymasz powiadomienie w czasie rzeczywistym, a po naciśnięciu dzwonka do drzwi przez gości możesz odebrać „połączenie”. Ekosystem Yale Smart Security sprawi, że gdy zadzwoni inteligentny dzwonek do drzwi, właściciel sprawdzi, kto stoi za drzwiami (poprzez aplikację Yale Home) i jeśli nie ma zagrożenia, możesz odryglować drzwi za pomocą inteligentnego zamka Yale, aby wpuścić go do domu.

Jeżeli cenisz sobie jeszcze większą wygodę, to bardzo dobrze, ponieważ możesz dodać akcesoria, jak na przykład gong. Dzięki niemu dzwonek będzie słyszalny w dowolnym miejscu w domu (7 charakterystycznych dźwięków Yale). Dzwonek do drzwi jest zawsze podłączony, a to dzięki zasilaczowi. Dobrą wiadomością jest konfigurowalna strefa prywatności i planowanie bez dodatkowych kosztów.

Jeżeli chcesz, to możesz skorzystać z subskrypcji na serię inteligentnych kamer i dzwonków do drzwi, aby zapewnić dodatkowy zasięg. W ramach subskrypcji są oferowane funkcje sztucznej inteligencji (np. wykrywanie pojazdów), a także opcje nagrywania w chmurze.

Ceny urządzeń zabezpieczających Yale

Urządzenia Yale będą dostępne od stycznia 2024 roku w następujących cenach detalicznych:

  • Inteligentny alarm Yale – Starter Kit: 349,99 €
  • Inteligentny alarm Yale – Starter + Kit: 389,99 €
  • Syrena do inteligentnego alarmu Yale - zestaw: 439,99 €
  • Inteligentna kamera zewnętrzna: 129,99 €
  • Inteligentna kamera wewnętrzna Yale: 59,99 €
  • Inteligentny wideodomofon Yale: 159,99 €

Wiele kamer na zewnątrz znajdziesz również w naszym rankingu kamer IP.

blog comments powered by Disqus
Nowa generacja inteligentnych alarmów, kamer i wideodomofonu Yale!