PODPOWIEDZI:

Innowacyjny Sprzęt Kuchenny od Polskiej Firmy SOLGAZ

Innowacyjny Sprzęt Kuchenny od Polskiej Firmy SOLGAZ

Pamiętacie newsa o innowacyjnej płycie gazowej od firmy SOLGAZ? Wspomniany producent ma poważne plany na 2015 rok i chce kontynuować wprowadzane innowacyjnego sprzętu kuchennego na światowy rynek. Przeczytajcie poniższego newsa i poznajcie kolejne urządzenia od polskiej marki SOLGAZ.

Dobrze wiedzieć, że są w Polsce firmy, które mają realne szanse na podbijanie światowych rynków. Znakomitym przykładem jest tu SOLGAZ, który zaskakuje innowacyjnością. W ostatnim czasie pojawiła się bezpłomienna płyta gazowa, a teraz inteligentny okap i płyta indukcyjna "bez granic".

Zacznijmy od okapu. Co go właściwie wyróżnia? Urządzenie samo wykrywa gotowanie i włącza wentylację, dzięki innowacyjnemu czujnikowi. Owy czujnik potrafi wykryć nawet śladowe ilości tlenku węgla. Kolejnym atutem jest możliwość sterowania pilotem. Sam okap prezentuje się bardzo elegancko. Oferuje także niski poziom generowanego hałasu - 41 dB. Wydajność wentylatora dochodzi do 800m3/h.

okap

A co z nową płytą indukcyjną od SOLGAZ? Nie ma ona wyznaczonych palników. Oznacza to, że możemy gotować na całej jej powierzchni, w dowolnym ułożeniu. Niezwykle wygodne i zarazem ciekawe rozwiązanie. Ogromną zaletą jest również funkcja Booster, która skupia się na jednej potrawie i podgrzewa ją szybciej do 30%. Dochodzi do tego przycisk "pauzy" czy możliwość podtrzymywania temperatury, dzięki któremu wnętrze garnka może utrzymywać 42°C, 74°C lub 94°C przez dłuższy czas.

płyta

Zobaczcie filmik promujący oba urządzenia:

Jak widać, Polak potrafi. Możemy być dumni z firmy SOLGAZ i trzymać kciuki, by podbiła światowy rynek sprzętu AGD.

blog comments powered by Disqus
Innowacyjny Sprzęt Kuchenny od Polskiej Firmy SOLGAZ