PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Innowacyjny Sprzęt Kuchenny od Polskiej Firmy SOLGAZ

Innowacyjny Sprzęt Kuchenny od Polskiej Firmy SOLGAZ

Pamiętacie newsa o innowacyjnej płycie gazowej od firmy SOLGAZ? Wspomniany producent ma poważne plany na 2015 rok i chce kontynuować wprowadzane innowacyjnego sprzętu kuchennego na światowy rynek. Przeczytajcie poniższego newsa i poznajcie kolejne urządzenia od polskiej marki SOLGAZ.

Dobrze wiedzieć, że są w Polsce firmy, które mają realne szanse na podbijanie światowych rynków. Znakomitym przykładem jest tu SOLGAZ, który zaskakuje innowacyjnością. W ostatnim czasie pojawiła się bezpłomienna płyta gazowa, a teraz inteligentny okap i płyta indukcyjna "bez granic".

Zacznijmy od okapu. Co go właściwie wyróżnia? Urządzenie samo wykrywa gotowanie i włącza wentylację, dzięki innowacyjnemu czujnikowi. Owy czujnik potrafi wykryć nawet śladowe ilości tlenku węgla. Kolejnym atutem jest możliwość sterowania pilotem. Sam okap prezentuje się bardzo elegancko. Oferuje także niski poziom generowanego hałasu - 41 dB. Wydajność wentylatora dochodzi do 800m3/h.

okap

A co z nową płytą indukcyjną od SOLGAZ? Nie ma ona wyznaczonych palników. Oznacza to, że możemy gotować na całej jej powierzchni, w dowolnym ułożeniu. Niezwykle wygodne i zarazem ciekawe rozwiązanie. Ogromną zaletą jest również funkcja Booster, która skupia się na jednej potrawie i podgrzewa ją szybciej do 30%. Dochodzi do tego przycisk "pauzy" czy możliwość podtrzymywania temperatury, dzięki któremu wnętrze garnka może utrzymywać 42°C, 74°C lub 94°C przez dłuższy czas.

płyta

Zobaczcie filmik promujący oba urządzenia:

Jak widać, Polak potrafi. Możemy być dumni z firmy SOLGAZ i trzymać kciuki, by podbiła światowy rynek sprzętu AGD.

Jakie okapy kuchenne są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu okapów kuchennych z 8/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które okapy kuchenne warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Akpo WK-4 Nero Eco 60 Akpo WK-4 Nero Eco 60Best of the best!
2Akpo WK-4 Nero Glass 60 Akpo WK-4 Nero Glass 60 Sprawdź sam
3Franke Box FBI 512 Eco GR Franke Box FBI 512 Eco GR Ten ma niezłą cenę!
4Teka TL 6310 Teka TL 6310 Polecany model
5Franke FTC 6032 GR/XS Franke FTC 6032 GR/XS Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 5 Najtańszych Polecanych Okapów

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Innowacyjny Sprzęt Kuchenny od Polskiej Firmy SOLGAZ
Autor: Łukasz