PODPOWIEDZI:

Waga Pod Kontrolą

Waga Pod Kontrolą

Odpowiednio skomponowana dieta oraz regularne ćwiczenia pozwolą na utrzymanie idealnej sylwetki. Jednak, aby nie dać się zaskoczyć zbędnym kilogramom, warto regularnie kontrolować masę ciała. Elektryczna waga firmy MPM nada się do tego idealnie.

Każdy, kto choć raz starał się zrzucić zbędne kilogramy wie jak żmudna i ciężka jest to praca. Odmawianie sobie ulubionych smakołyków i ciągłe liczenie kalorii momentami bywa bardzo frustrujące. Jednak radość i satysfakcja płynąca z osiągnięcia upragnionej wagi rekompensują miesiące ciężkiej pracy. Dlatego będąc na diecie warto pamiętać o kilku złotych zasadach.

Ranking wag łazienkowych

MPM MWA-01 2

Odpowiednio skomponowana dieta

Tylko odpowiednia dieta, zagwarantuje sukces w odchudzaniu. Warto, dlatego rozważyć spotkanie z lekarzem dietetykiem, który skomponuje odpowiedni jadłospis dopasowany do indywidualnych potrzeb, stylu życia oraz wieku. Tworzenie i stosowanie diet na własną rękę prawie zawsze skutkuje niechcianym efektem jo-jo. Co więcej warto zmienić niektóre nawyki żywieniowe na stałe, nie tylko na okres trwania diety. Tylko wtedy, gdy wyeliminujemy pewne składniki z naszego jadłospisu na stałe, będziemy mogli cieszyć się upragnioną wagą długo po zakończeniu diety.

Ruch to zdrowie

Już w starożytności wielcy filozofowie pouczali ludzi na temat konieczności zachowania aktywności fizycznej. Ruch w historii człowieka postrzegany był, jako rodzaj środka terapeutycznego. Już nie raz specjaliści zajmujący się związkiem ruchu i zdrowia człowieka wykazali, że wysiłek fizyczny o średniej intensywności obniża poziom lęku, podnosi poziom endorfin i serotoniny, czyli hormonów radości i szczęścia. Dodatkowo obniża poziom kortyzolu, czyli hormonu stresu. Ruch ma również ogromny wpływ na wagę i wygląd ciała. Żadna dieta nie pozwoli na osiągnięcie wymarzonej sylwetki bez odpowiedniego treningu.

MPM MWA-01

Dobra waga

Bez kontroli masy ciała nie jesteśmy w stanie ocenić postępów odchudzania. Dlatego podstawą każdej diety jest dobra i dokładna waga. Dzięki niej wiemy czy ta, którą stosujemy została odpowiednio dobrana. Obserwowanie nawet najmniejszych postępów w odchudzaniu działa niezwykle motywująco. Dzięki temu z dużo większą łatwością przychodzi nam przestrzeganie rygorystycznych zaleceń dietetycznych. Waga elektryczna firmy MPM pozwoli precyzyjnie określić wagę z dokładnością do 100g. Co więcej, MWA-01 dostępna w trzech kolorach z estetycznym kwiatowym wzorem pasować będzie do wystroju każdej łazienki Dzięki gumowym antypoślizgowym nóżkom użytkowanie jej będzie w pełni bezpieczne. Wykonana z grubego szkła będzie również niezwykle łatwa w czyszczeniu. Dodatkową zaletą urządzenia jest możliwość przełączenia jednostki miary z kilogramów na funty oraz możliwość przeliczenia na gramy. Waga zasilana jest na baterie, które znajdują się w wyposażeniu. Maksymalne obciążenie to 180 kg.

Rekomendowana cena detaliczna: 98 zł

MPM MWA-01 3

Funkcje

• włącznik uaktywniany przez dotyk platformy • szklana platforma • duży czytelny wyświetlacz • dokładność ważenia 100 g • maksymalne obciążenie 180 kg • pomiar w kilogramach z możliwością przeliczenia na gramy • automatyczna kalibracja • automatyczne wyłączanie • gumowe nóżki antypoślizgowe • przełącznik jednostki miary z kilogramów na funty • zasilanie bateryjne (baterie w wyposażeniu)

blog comments powered by Disqus