PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 10 Niszczarek do średnich biur

Sennheiser Na Targach CES 2015 Zaprezentował Aż 13 Nowych Modeli Słuchawek

Sennheiser Na Targach CES 2015 Zaprezentował Aż 13 Nowych Modeli Słuchawek

Firma Sennheiser na jednych z największych targów na świecie - CES 2015, przestawiła 13 nowych modeli słuchawek, pogrupowanych w różne serie - tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Sennheiser znany z produkcji rewelacyjnej jakości słuchawek, rozpoczął Nowy Rok w wielkim stylu. Na kończących się Targach CES 2015 zaprezentował szerokiej publiczności aż 13 nowych, doskonałych modeli słuchawek z różnych linii.

MOMENTUM to seria, która została wprowadzona w 2012 roku. Bez wątpienia zmieniła rynek słuchawek na zawsze. Modele, które trafią wkrótce do sprzedaży, charakteryzują się przede wszystkim tym, że będą dostępne w wersji przewodowej oraz bezprzewodowej. Rewelacyjnie tłumią hałasy z zewnątrz, gwarantując przy tym doskonałą jakość dźwięku. Wykonane ze stali nierdzewnej i naturalnej skóry, dają niesamowity komfort noszenia.

Zobacz Rewelacyjne Laptopy LENOVO >>

URBANITE to bezprzewodowe słuchawki, które zapewniają najwyższej jakości dźwięk, z czystymi wysokimi tonami i niesamowitymi, masywnymi basami. Mając je na uszach, można poczuć prawdziwie klubowe brzmienie. Mega duże, niesamowicie wygodne poduszki rewelacyjnie blokują dźwięki zewnętrzne.

Seria SPORTS to cztery modele dousznych i dokanałowych słuchawek, z którymi żaden trening nie będzie nudny. Wodoodporna obudowa, doskonała jakość dźwięku, niesamowity komfort noszenia - to wszystko sprawia, że każdy wysiłek fizyczny stanie się jeszcze większą przyjemnością.

Ostatnia linia, to bezprzewodowe modele hi-fi, z transmiterami które pozwalają na jednoczesne użytkowanie od dwóch do czterech par słuchawek, z niezwykle czystym dźwiękiem cyfrowym transmitowanym na odległość do 100m. Słuchawki świetnie tłumią hałas.

blog comments powered by Disqus
Sennheiser Na Targach CES 2015 Zaprezentował Aż 13 Nowych Modeli Słuchawek