PODPOWIEDZI:

Sennheiser Na Targach CES 2015 Zaprezentował Aż 13 Nowych Modeli Słuchawek

Sennheiser Na Targach CES 2015 Zaprezentował Aż 13 Nowych Modeli Słuchawek

Firma Sennheiser na jednych z największych targów na świecie - CES 2015, przestawiła 13 nowych modeli słuchawek, pogrupowanych w różne serie - tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Sennheiser znany z produkcji rewelacyjnej jakości słuchawek, rozpoczął Nowy Rok w wielkim stylu. Na kończących się Targach CES 2015 zaprezentował szerokiej publiczności aż 13 nowych, doskonałych modeli słuchawek z różnych linii.

MOMENTUM to seria, która została wprowadzona w 2012 roku. Bez wątpienia zmieniła rynek słuchawek na zawsze. Modele, które trafią wkrótce do sprzedaży, charakteryzują się przede wszystkim tym, że będą dostępne w wersji przewodowej oraz bezprzewodowej. Rewelacyjnie tłumią hałasy z zewnątrz, gwarantując przy tym doskonałą jakość dźwięku. Wykonane ze stali nierdzewnej i naturalnej skóry, dają niesamowity komfort noszenia.

Zobacz Rewelacyjne Laptopy LENOVO >>

URBANITE to bezprzewodowe słuchawki, które zapewniają najwyższej jakości dźwięk, z czystymi wysokimi tonami i niesamowitymi, masywnymi basami. Mając je na uszach, można poczuć prawdziwie klubowe brzmienie. Mega duże, niesamowicie wygodne poduszki rewelacyjnie blokują dźwięki zewnętrzne.

Seria SPORTS to cztery modele dousznych i dokanałowych słuchawek, z którymi żaden trening nie będzie nudny. Wodoodporna obudowa, doskonała jakość dźwięku, niesamowity komfort noszenia - to wszystko sprawia, że każdy wysiłek fizyczny stanie się jeszcze większą przyjemnością.

Ostatnia linia, to bezprzewodowe modele hi-fi, z transmiterami które pozwalają na jednoczesne użytkowanie od dwóch do czterech par słuchawek, z niezwykle czystym dźwiękiem cyfrowym transmitowanym na odległość do 100m. Słuchawki świetnie tłumią hałas.

blog comments powered by Disqus
Sennheiser Na Targach CES 2015 Zaprezentował Aż 13 Nowych Modeli Słuchawek