PODPOWIEDZI:

Philips przedstawia Sonicare DiamondClean

Philips przedstawia Sonicare DiamondClean

Firma Philips prezentuje Sonicare DiamondClean – nową szczoteczkę wykorzystującą najbardziej zaawansowaną technologię czyszczenia za pomocą ultradźwięków. Oto najskuteczniejszy model z serii Sonicare, pozwalający usunąć nawet o 100% więcej płytki nazębnej z trudnodostępnych miejsc w porównaniu ze szczoteczką manualną.

Skuteczność szczoteczki Sonicare DiamondClean opiera się na opatentowanej technologii Philips Sonicare wykorzystującej ultradźwięki, która zapewnia intensywne i dynamiczne czyszczenie oraz wyraźną różnicę dostrzegalną już po pierwszym użyciu. Delikatniejszy nacisk na zęby i dziąsła niż w przypadku szczoteczki manualnej pozwala dłużej cieszyć się mocnymi i zdrowymi zębami. Główka szczoteczki Philips Sonicare zamienia pastę do zębów w natleniony, delikatnie spieniony płyn i kieruje go między zęby, na tylne powierzchnie zębów oraz miejsca wzdłuż linii dziąseł, gdzie gromadzi się płytka bakteryjna.

Szczoteczka Sonicare DiamondClean o klinicznie udowodnionej skuteczności usuwa nawet do 100% płytki nazębnej z trudnodostępnych miejsc i powoduje poprawę stanu zdrowia dziąseł w zaledwie 2 tygodnie. Badania kliniczne potwierdziły również uzyskanie efektu wybielenia zębów po 1 tygodniu stosowania szczoteczki. Wykazano, że zastosowana technologia delikatnego czyszczenia pozwala chronić przed podrażnieniami i cofaniem się dziąseł, łagodząc nadwrażliwość zębów. Warto oddać swój uśmiech w najlepsze ręce i wybrać Sonicare, aby samemu doświadczyć różnicy.

Szczoteczka zapewnia dokładną higienę całej jamy ustnej i wyjątkowe poczucie świeżości dzięki pięciu trybom pracy umożliwiającym dostosowanie sposobu i intensywności czyszczenia do indywidualnych potrzeb użytkownika i zaleceń stomatologa.

Model oferuje następujące tryby:

Czyszczenie – tryb standardowy zapewniający dokładną higienę całej jamy ustnej.

Wybielanie – zapewnia efekt bielszych zębów dzięki usuwaniu przebarwień.

Polerowanie – przywraca naturalny, olśniewający uśmiech dzięki funkcji polerowania zębów.

Pielęgnacja dziąseł – delikatnie stymuluje i masuje dziąsła.

Zęby wrażliwe – wyjątkowo delikatny tryb przeznaczony do czyszczenia zębów wrażliwych.

Sprawne ładowanie

Szczoteczka DiamondClean wyposażona jest w unikalną ładowarkę w formie szklanego naczynia z chromowaną podstawą, które może służyć do płukania ust. Ładowarka wykorzystuje najnowszą technologię ładowania indukcyjnego, dzięki czemu bateria ładuje się po wstawieniu szczoteczki do szklanego naczynia. Takie stylowe i nowoczesne rozwiązanie sprawdzi się w nawet najbardziej awangardowo urządzonej łazience.

Philips Sonicare DiamondClean łączy w sobie najbardziej zaawansowaną technologię, funkcjonalność i stylowe wzornictwo. Rączka szczoteczki DiamondClean posiada ceramiczne wykończenie oraz chromowany pierścień podkreślający elegancką linię szyjki. Wszystkie elementy techniczne ukryte są wewnątrz rączki, dzięki czemu gładkiej matowej powierzchni szczoteczki nie zakłócają elektroniczne wyświetlacze. Podświetlone menu wyboru trybu pracy szczoteczki pojawia się dopiero po jej załączeniu, a żądaną opcję można zaznaczyć, przewijając menu jednym funkcjonalnym przyciskiem.

philips

Szczoteczka Sonicare DiamondClean to niezwykle wygodne rozwiązanie dla osób, które często podróżują. Rewolucyjne etui podróżne z opcją ładowania USB eliminuje konieczność pakowania wtyczek i adapterów, umożliwiając naładowanie baterii szczoteczki przez podłączenie do niemal każdego modelu laptopa. Jednak z tej innowacyjnej opcji skorzystają zapewne wyłącznie najbardziej zapaleni podróżnicy, ponieważ czas pracy szczoteczki po naładowaniu baterii wynosi trzy tygodnie – to imponujące!

Brylantowy szlif

Główki szczoteczki Sonicare DiamondClean posiadają włókna w kształcie diamentu gwarantujące wyższą skuteczność czyszczenia. Dzięki unikalnemu wzornictwu nowe główki posiadają aż o 44% więcej włókien niż standardowe główki Philips Sonicare ProResults, co zapewnia wyjątkowo sprawne usuwanie płytki nazębnej i widoczny efekt wybielenia.1 Istnieje możliwość wyboru główki w rozmiarze standardowym lub mniejszej, przeznaczonej do czyszczenia miejsc trudnodostępnych, dla pacjentów ortodontycznych oraz osób o mniejszej jamie ustnej.

Więcej informacji na temat szczoteczki Philips Sonicare DiamondClean lub innych modeli z serii Philips Sonicare, a także wyniki badań klinicznych można znaleźć na stronie www.sonicare.com.

Rekomendowana cena detaliczna modelu HX9332/04 brutto wynosi 903 PLN

blog comments powered by Disqus
Philips przedstawia Sonicare DiamondClean