PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jakie urządzenie wielofunkcyjne do 300 zł? |TOP 5|

Canon wprowadza nową linię stylowych aparatów PowerShot serii A

Canon wprowadza nową linię stylowych aparatów PowerShot serii A

Canon zaprezentował najnowszą linię uniwersalnych, stylowych i łatwych w obsłudze aparatów kompaktowych - PowerShot serii A, umożliwiających robienie najwyższej jakości zdjęć i filmów w jakości HD. Każdy model stanowi połączenie unikalnej technologii obiektywów firmy Canon, stylowego wzornictwa oraz szerokiej gamy zaawansowanych funkcji, które sprawią, że robienie zdjęć i nagrywanie filmów staje się prostsze niż kiedykolwiek.

Nowe modele PowerShot A810 oraz PowerShot A1300 łączą doskonałą jakość obrazu z funkcjonalną prostotą. Aparaty ułatwiają fotografowanie w różnych sytuacjach, od wspólnych rodzinnych ujęć po wyjątkowe zdjęcia w plenerze. Idealnie smukłe i eleganckie - PowerShot A2300 oraz PowerShot A2400 IS to rozwiązania dla świadomych swojego stylu użytkowników, którzy chcą wykorzystać aparat podczas imprez i wieczornych wyjść.

Nowy PowerShot A3400 IS jest pierwszym aparatem Canon z serii A, który posiada ekran dotykowy LCD o przekątnej 7,5 cm (3”), zapewniając intuicyjną kontrolę. Z kolei PowerShot A4000 IS jako pierwszy z tej serii, został wyposażony w mocny 8–krotny zoom optyczny, który pozwala użytkownikom być bliżej wydarzeń w kadrze.

Wyjątkowa jakość dla wszystkich

Nowe modele PowerShot serii A oparte są na wiodących technologiach firmy Canon w zakresie przetwarzania obrazu, tak by zapewnić komfort fotografowania, bez względu na warunki i tematykę – od przyjęć urodzinowych, po rodzinne wakacje. Każdy model został wyposażony w matrycę o wielkości 16 MP, która współpracuje z zaawansowanym procesorem DIGIC 4, gwarantującym wyraźne ujęcia, wysoką jakość detali i naturalną kolorystykę.

Nowe modele posiadają także szerokokątny obiektyw o ogniskowej 28-mm, który sprawdzi się zarówno w trakcie zdjęć grupowych, jak i podczas fotografowania pięknych krajobrazów. Natomiast 5-krotny zoom optyczny w modelach PowerShot A810, PowerShot A1300, PowerShot A2300, PowerShot A2400 IS i PowerShot A3400 IS pozwoli użytkownikom znaleźć się jeszcze bliżej odległych obiektów. Aby robić wyraźne zdjęcie z dużej odległości PowerShot A4000 IS został wyposażony w doskonały 8-krotny zoom zamknięty w smukłym, kompaktowym korpusie.

Aby wyeliminować wpływ drżenia aparatu na jakość zdjęć, każdy z nowych modeli korzysta z zaawansowanej technologii stabilizacji obrazu. Poprzez wykrywanie ruchu i łączenie kilku ujęć w jedno ostre, Digital IS w modelach PowerShot A810, PowerShot A1300 i PowerShot A2300 minimalizuje rozmycie ostrości. Dla zapewnienia jeszcze lepszej stabilizacji, PowerShot A2400 IS, PowerShot A3400 IS i PowerShot A 4000 IS zostały wyposażone w optyczny stabilizator obrazu z technologią Inteligent IS. Bez względu na to czy filmujesz przyjaciół czy kwitnące kwiaty, aparat automatycznie wykrywa charakter sceny i przedmiot oraz dostosowuje jeden z sześciu różnych trybów w celu osiągnięcia jak najlepszego ujęcia.

Uchwyć zdjęcia i filmy HD bez zbędnego wysiłku

Dzięki wbudowanemu przyciskowi Movie Record wszystkie nowe modele serii A są w stanie natychmiast rozpocząć nagrywanie filmu w jakości HD (720p), tak by przełomowe momenty w życiu, jak np. pierwszy krok dziecka czy ślubny pocałunek zostały utrwalone na zawsze. Każdy z nowych modeli wyposażono w tryb Smart Auto, który rozpoznaje 32 różne sceny i może być natychmiastowo aktywowany za pomocą jednego przycisku - w każdym trybie fotografowania. Dzięki temu użytkownicy mogą odważniej eksperymentować z ustawieniami podczas pracy. Z kolei technologia wykrywania twarzy sprawia, że fotografowanie przyjaciół i rodziny jest jeszcze prostsze. Jest to możliwie dzięki automatycznej koncentracji aparatu na twarzy i dostosowaniu ekspozycji, która zapewnieni najbardziej naturalne kolory skóry. Wszystkie nowe modele zostały wyposażone w przycisk Pomoc. Opcja ta jest szczególnie przydatna dla osób, które chcą pogłębić swoją wiedzę w zakresie funkcjonalności i trybów fotografowania. Nowe modele oferują również specjalnie opracowany przez Canon Tryb Dyskretny, który automatycznie wyłącza wszystkie dźwięki aparatu i lampy błyskowej, aby umożliwić wykonywanie zdjęć bez zwracania szczególnej uwagi. Wprowadzenie do aparatu funkcji kreatywnych z pewnością pozwoli na doskonalenie twórczości. Jednym dotknięciem użytkownicy mogą natychmiastowo fotografować z użyciem sześciu różnych efektów. Na przykład tryb monochromatyczny nadaje atmosferę portretom i krajobrazom w czerni i bieli, sepii albo odcieniu niebieskim. Efekt rybiego oka doda nowej perspektywy, a efekt plakatu nada obrazowi styl retro.

PowerShot dla każdego

Nowa linia aparatów Canona PowerShot serii A to przystępne rozwiązania dla niemal każdego użytkownika, poszukującego prostego i funkcjonalnego aparatu, gwarantującego najwyższą jakość obrazu. Aparaty PowerShot A810 i PowerShot A1300, zasilane przez baterie typu AA, są idealnym rozwiązaniem dla świadomych użytkowników poszukujących niedrogiego i niezawodnego kompaktowego aparatu fotograficznego. Dodatkowo oba modele zostały wyposażony w wyświetlacz LCD o przekątnej 6.8 cm ( 2.7 ”), idealny do kadrowania ujęć i przeglądania filmów i zdjęć. Ponadto model A1300 wyposażono dodatkowo w wizjer optyczny, dla tych którzy wolą ten sposób fotografowania. PowerShot A2300 jest idealny także dla tych, którzy chcą posiadać aparat dopasowany do ich indywidualnego stylu. Dostępny jest w czterech modnych wersjach kolorystycznych, a elegancki i smukły korpus uzupełniony jest metalową powłoką zewnętrzna, pozwalającą użytkownikom wyróżnić się z tłumu. Niewielka bateria Li – Ion zapewnia aparatowi kompaktowe rozmiary. Wyróżniający się pod kątem wzornictwa, dostępny w czterech naturalnych kolorach, PowerShot A2400 IS wyposażony został w szereg zaawansowanych technologii Canona, w tym: optyczny stabilizator obrazu IS oraz Inteligent IS, aby jeszcze lepiej przeciwdziałać drżeniom aparatu i rozmazaniu obrazu podczas robienia zdjęć lub ruchu na skutek użycia zoomu. PowerShot A3400 IS to aparat, który jako pierwszy z serii oferuje ekran dotykowy LCD o przekątnej 7.5 cm (3”). W zestawieniu z dedykowanymi przyciskami Auto, Pomoc i Movie Record, daje prostszą i bardziej intuicyjną kontrolę. Czuły ekran dotykowy oraz dotykowa migawka sprawiają, że użytkownicy uzyskują bardziej precyzyjną kontrolę wspomaganą przez autofokus, aktywowany dotknięciem ekranu. Topowa wersja tej linii, PowerShot A4000 IS to pierwszy model, który został wyposażony w 8-krotny zoom optyczny. Z metalowym korpusem dostępnym w czterech kolorach, PowerShot A4000 IS jest idealny dla świadomych własnego stylu użytkowników, szukających rozwiązań wywierających wrażenie.

a

PowerShot A810 – specyfikacja produktu:

 • Rozdzielczość 16 MP
 • Szerokokątny obiektyw 5x28mm
 • Filmy w jakości HD (720p)
 • Tryb Smart Auto (32 sceny)
 • Przycisk Pomoc

PowerShot A1300 – specyfikacja produktu:

 • Rozdzielczość 16 megapikseli
 • Szerokokątny obiektyw 5x28mm
 • Optyczny wizjer
 • Filmy w jakości HD (720p)
 • Tryb Smart Auto (32 sceny)

PowerShot A2300 – specyfikacja produktu:

 • Rozdzielczość 16 MP
 • Szerokokątny obiektyw 5x28mm
 • Tryb Auto (32 sceny)
 • Filmy w jakości HD (720p)
 • Bateria Li-ion

PowerShot A2400 IS – specyfikacja produktu:

 • Rozdzielczość 16 MP
 • Szerokokątny obiektyw 5x28mm
 • Inteligent IS
 • Tryb Smart Auto (32 sceny)
 • Bateria Li-ion

PowerShot A3400 IS – specyfikacja produktu:

 • Rozdzielczość 16 megapikseli
 • Szerokokątny obiektyw 5x28mm, Inteligentny IS
 • Duży ekran dotykowy o przekątnej 7,5 cm (3 cale)
 • Tryb Smart Auto (32 sceny)
 • Filmy w jakości HD (720p)

PowerShot A4000IS – specyfikacja produktu:

 • Szerokokątny obiektyw 28 mm, 8 – krotny zoom
 • Inteligentny IS
 • Rozdzielczość 16 megapikseli
 • Filmy w jakości HD (720p)
 • Duży ekran LCD o przekątnej 7,5 cm (3 cale)
blog comments powered by Disqus
Canon wprowadza nową linię stylowych aparatów PowerShot serii A