PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Weekendowe Promocje na sprzęt RTV i AGD

Nabu X - Opaska Do Komunikacji Ze Smartfonem

Nabu X - Opaska Do Komunikacji Ze Smartfonem

Dyskretna, stylowa opaska na rękę z możliwością pobieranie informacji przychodzących na smartfon, analizująca dane na temat fizycznej aktywności użytkownika, komunikująca się z innymi urządzeniami podobnego rodzaju. Poznaj Nabu X od Razera.

Razer Nabu X to następca Nabu - opaski, która pierwszy raz została zaprezentowana na zeszłorocznych targach CES i od razu zgarnęła kilka nagród, w tym "Best of CES". Nabu X to model udoskonalony. Już bez ekranu OLED, ale za to z trzema kolorowymi diodami LED i wibracjami, informująca o rejestrowanych przez smartfon zdarzeniach, kompatybilna z wieloma aplikacjami z Nabu Marketplace, sprawdzi się idealnie podczas treningów.

Zobacz Rewelacyjne Laptopy LENOVO >>

Nabu X ma niezwykle dokładny akcelerometr, który działając w oparciu o specjalne algorytmy, pozwoli zebrać dokładne dane użytkownika. Cały moduł sensora jest odłączany i można go używać w każdym z trzech dostępnych pasków (czarnym, białym i zielonym). Opaska ma gumowane wykończenia, jest wodoodporna i bardzo prosta w użyciu - obsługiwać ją można nawet przy pomocy gestów, takich jak obrócenie nadgarstka, czy też delikatne stuknięcie w nią.

Nabu X jest kompatybilny z systemami iOS - iPhone 5, 55, 5C, 6, a także Android 4,3 lub nowszy.

Osoby zainteresowane zakupem opaski mają teraz niebywałą ku temu okazję: jest ona dostępna w promocyjnej cenie 19,99$ za pośrednictwem platformy społecznościowej Razera - Insider. W regularnej sprzedaży pojawi się na wiosnę, w sugerowanej cenie 49,99$.

blog comments powered by Disqus
Nabu X - Opaska Do Komunikacji Ze Smartfonem