PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Weekendowe Promocje na sprzęt RTV i AGD

Fenomenalny Samsung GALAXY Note Edge Już W Polsce

Fenomenalny Samsung GALAXY Note Edge Już W Polsce

Zakrzywiony ekran Super Amoled, rewelacyjny rysik S-Pen, szereg innowacyjnych funkcji - Samsung Galaxy Note Edge podbija polski rynek!

Nareszcie jest! Samsung wprowadził na polski rynek rewelacyjny smartfon Galaxy Note Edge. Jego przełomowa konstrukcja - zakrzywiony ekran nachodzący na boczną ściankę sprawia, że bez otwierania okładki i patrzenia na główny ekran zobaczymy powiadomienia, użyjemy skrótów do aplikacji, czy nawet wykonamy podstawowe czynności przy pomocy jednego przesunięcia palca po ekranie. Ponadto, wyświetlające się na bocznej ścianie powiadomienia, nie zakłócają oglądania filmów czy też przeglądania stron www.

5,6-calowy, zakrzywiony ekran Super Amoled o rozdzielczości Quad HD, ma rewelacyjny kontrast, duże kąty widzenia i szybkość odświeżania w milionowych częściach sekundy. Jest niesamowity!

Szereg funkcji, którymi naładowany został smartfon bardzo ułatwia i uprzyjemnia korzystanie z niego. Przykładowo, funkcja szybkiego ładowania baterii i trybu oszczędzania energii będą docenione przez zapracowanych użytkowników, którzy nie zawsze są w stanie naładować baterię w całości. Teraz nie muszą się już martwić, czy Note Edge będzie pracował wtedy, kiedy tego potrzebują. Umieszczone w smartfonie głośnik nowej generacji, a także kilka mikrofonów sprawiają, że nawet w bardzo głośnych pomieszczeniach uaktywnia się dedykowany filtr i tłumi dźwięki otoczenia.

W komplecie ze smartfonem jest innowacyjny rysik S-Pen, który doskonale imituje przyrządy pisarskie takie jak ołówki, długopisy, pędzle. Funkcja Smart Select pozwala na używanie rysika tak, jak używamy myszki w komputerze - możemy wybrać nim i zaznaczyć wiele elementów, przeciągać je na przykład do aplikacji poczty, czy też innych folderów.

Galaxy Note Edge ma aparat o rozdzielczości 16 Mpx, z systemem stabilizacji optycznej. Aparat przedni ma rozdzielczość 3,7 Mpx i jest szerokokątny. Telefon dostępny jest w dwóch kolorach: w węgielnej czerni i zmrożonej bieli.

blog comments powered by Disqus
Fenomenalny Samsung GALAXY Note Edge Już W Polsce