PODPOWIEDZI:
Maraton okazji w RTV Euro AGD

Demon Prędkości Od Asusa Inspirowany Myśliwcem

Demon Prędkości Od Asusa Inspirowany Myśliwcem

Asus wypuścił spod swoich skrzydeł nowego notebooka. Ten ponad 17-calowy potężny sprzęt zainspirowany był myśliwcem f-22 Raptor: dzięki aluminiowym wykończeniom stał się drapieżny.

ASUS G751 należy do serii Republic of Gamers i charakteryzuje się innowacyjnym designem, ale przede wszystkim monstrualnym wnętrzem. Agresywny wygląd i nowoczesne rozwiązania zastosowane w notebooku sprawiają, że sprzęt trafia do pierwszej ligii gamingowych laptopów.

W urządzeniu zastosowano procesor Intel Core i7, karty graficzne NVIDIA GeForce GTX97OM/980M i ASUS TurboMaster, a nowoczesna, bardzo zaawansowana technologia overlogkingu układu graficznego sprawia, że laptop gwarantuje wydajność na poziomie gamingowych pecetów. Matowy ekran Full HD IPS ma szerokie kąty widzenia - 178 stopni, a także rewelacyjne odwzorowanie kolorów. Technologia Trinity Display pozwala na jednoczesną obsługę 4 ekranów: jednego w notebooku i trzech zewnętrznych (przy wykorzystaniu gniazd HDMI 1.4, mini DisplayPort i VGA).

Zaprojektowany specjalnie dla graczy ASUS G751 ma dwa dedykowane klawisze dostępu: jeden do platformy Steam, drugi błyskawicznie uruchamiający zapis gameplaya. Ma także przycisk Macro Key, pod który można przypisać trzy różne funkcje. Ergonomiczna klawiatura gwarantuje doskonały komfort i sprawdzi się idealnie w trakcie długich rozgrywek.

Asus ROG G751 jest już dostępny w sprzedaży, a jego cena uzależniona jest od konfiguracji. Można go kupić w wersji bardziej podstawowej za 4799 zł, a także rozbudowanej za 7349 zł.

blog comments powered by Disqus
Demon Prędkości Od Asusa Inspirowany Myśliwcem