PODPOWIEDZI:

Fonepad 8 - Najnowszy Phablet Asusa W Dobrej Cenie

Fonepad 8 - Najnowszy Phablet Asusa W Dobrej Cenie

Oferta phabletów Asusa powiększyła się o kolejny model. Ośmiocalowy Fonepad łączy w sobie prostotę użytkowania, niezwykłą wygodę oraz niesamowite możliwości tabletu.

Asus Fonepad 8 ma bardzo wydajny, czterordzeniowy procesor Intel Atom Z3530 1,33 GHz i 1 GB pamięci operacyjnej. Pracuje pod kontrolą systemu Adroid 4.4 KitKat, ma dotykowy ekran o rozdzielczości 1280x800 i przekątnej 8 cali. Szerokie kąty widzenia i dobre odwzorowanie barw gwarantują niezwykle wysoką jakość obrazu. Posiada podwójny slot na kartę micro-SIM.

Phablet jest wyposażony w dwa aparaty: przedni o rozdzielczości 0,3Mpx i tylni 2Mpx z autofocusem. Do dyspozycji użytkowników jest zainstalowany program PixelMaster, który poszczycić się może ogromną ilością funkcji. Jedną z nich jest Time Rewind, która sprawia, że aparat robi serię zdjęć - rozpoczyna na 2 sekundy przed naciśnięciem migawki i kończy sekundę po puszczeniu. Przez 3 sekundy potrafi zrobić 31 zdjęć!

Fonepad 8 ma 8GB wewnętrznej pamięci z możliwością rozszerzenia o 64Gb za pomocą karty SD. Zapewnia darmowy dostęp do 5GB powierzchni w chmurze - przez pierwszy rok użytkowania dodatkowo daje możliwość korzystania z aż 116GB powierzchni dyskowej w chmurze. Pozwala bezprzewodowo przesyłać obrazy za pomocą Miracast, ma Bluetooth 4.0, WiFi 2G i 3G. Został wyposażony także w niezbędne złącza: audio-jack, micro USB, a także ciekawe narzędzia - kompas, żyroskop, czujnik światła.

Phablet Fonepad 8 będzie można kupić w sugerowanej cenie 699zł.

blog comments powered by Disqus
Fonepad 8 - Najnowszy Phablet Asusa W Dobrej Cenie