PODPOWIEDZI:

Sprawdź, Kto Prowadzi W Plebiscycie Na Produkt Roku 2014!

Sprawdź, Kto Prowadzi W Plebiscycie Na Produkt Roku 2014!

Walka o podium w Plebiscycie na Najlepszy Produkt Roku 2014 jest wyrównana. Przedstawiamy dziś liderów w wybranych kategoriach. Jeżeli jeszcze nie zagłosowałeś - koniecznie wesprzyj swoich faworytów głosami!

Jeszcze 12 dni trwa Plebiscyt na najlepszy produkt roku 2014. Na głosujących czekają rewelacyjne nagrody, a jest ich aż 19. Jeżeli jeszcze nie zagłosowałeś na swoich faworytów, zrób to koniecznie!

A tymczasem zobacz, kto na chwilę obecną prowadzi w wybranych kategoriach.

 

W kategorii najlepszy telefon, na prowadzenie znacznie wysunęła się Sony Xperia Z3. Jednak nie wysnuwajmy jeszcze wniosków, gdyż konkurencja mocno depcze jej po piętach, a na dodatek idzie łeb w łeb! Bez wątpienia będzie ostra walka o podium w tej kategorii.

 

Najlepsza gra według naszych użytkowników to FAR Cry 4 - otrzymała ponad połowę dotychczas oddanych głosów. Zgadzasz się z tym? Możesz jej pomóc w umocnieniu pozycji lidera, lub wręcz przeciwnie - osłabić jej pozycję w rankingu.

 

Ankieta Produkt Roku 2014 - zagłosuj i wygrywaj nagrody!

 

Ciężka walka o pierwsze miejsce toczy się w kategorii Najlepszy sprzęt dla gracza. Przodującą trójkę dzieli niewielki procent głosów. Pomóż swojemu faworytowi!

blog comments powered by Disqus
Sprawdź, Kto Prowadzi W Plebiscycie Na Produkt Roku 2014!