PODPOWIEDZI:
Maraton okazji w RTV Euro AGD

Ubisoft Znów Krytykowany - Sprawdź Czy Dalej Masz Swoje Gry!

Ubisoft Znów Krytykowany - Sprawdź Czy Dalej Masz Swoje Gry!

W branży gier siedzą ogromne pieniądze. Jednym z głównych graczy na tym rynku jest Ubisoft. Polityka tej firmy jest jednak czasem kontrowersyjna i nie podoba się graczom. W ostatnim czasie Ubisoft znów przyjął falę krytyki. Z jakiego powodu? O tym w poniższym newsie.

Ubisoft to francuska spółka, która aktualnie jest jednym z największych producentów i wydawców gier. Praktycznie każdy gracz kojarzy takie serie jak Assassins's Creed czy Far Cry. Wieloplatformową usługą oferowaną przez Ubisoft, jest natomiast Uplay.

Warto zaznaczyć, że od samego początku swojego powstania, Uplay jest krytykowany za masę bugów, które w skrajnych przypadkach uniemożliwiają odpalenie danej gry. Prawdziwym problemem Ubisoftu jest jednak kontrowersyjna polityka firmy.

Nie jest nowością, że francuski producent gier nie przepada za piractwem, lekko to ujmując. Trudno się temu dziwić, gdyż na piractwie, Ubisoft traci masę pieniędzy. Dziwne są jednak posunięcia firmy.

W ostatnim czasie wielu graczy korzystających z usługi Uplay straciło swoje gry. Magia? Niekoniecznie. Sam Ubisoft zaczął dezaktywować klucze. Powodem tego jest kupno gry za pośrednictwem innych serwisów. Mowa głównie o portalach aukcyjnych czy sklepach internetowych. Jest to zapewne walka z kluczami do gier Ubisoftu, które zostały rzekomo wykradzione. Czemu na tym wszystkim tracić mają jednak gracze, którzy jakby na to nie patrzeć, legalnie zakupili grę?

Jeżeli korzystacie z Uplay i zakupiliście jakąś grę Ubisoftu, np. na Allegro, to lepiej sprawdźcie czy dalej znajduje się ona w Waszej bibliotece gier.

Niezadowolony Gracz Żąda Od Sony 5 Milionów Dolarów

A tak przy okazji - jaka platforma z grami jest Waszą ulubioną, a której nie trawicie - Uplay, Origin, Steam czy battle.net?

blog comments powered by Disqus
Ubisoft Znów Krytykowany - Sprawdź Czy Dalej Masz Swoje Gry!