PODPOWIEDZI:

Innowacyjne Pralki Od Samsunga

Innowacyjne Pralki Od Samsunga

Już w lutym na rynku pojawią się nowoczesne pralki firmy Samsung, udoskonalone o nowe technologie, z rozbudowanymi funkcjami, które sprawić mają, że pranie stanie się jeszcze skuteczniejsze i oszczędniejsze.

Seria pralek WW6000 to naszpikowane nowoczesną technologią urządzenia, dla których głównym celem jest zlikwidowanie każdego rodzaju zabrudzeń. Pralki zostały wyposażone w ogrom przydatnych funkcji. Technologia Eco Bubble została rozbudowana o generator wytwarzający miliony bąbelków od samego początku prania, co poprawia wchłanianie detergentu w tkaninę i sprawia, że od samego początku walczy on z plamami.Działa zarówno w wysokiej, jak i w niskiej temperaturze wody.

Funkcja aktywnej piany sprawia, że spienianie trwa przez cały cykl prania a nie tylko na początku. Eliminacja ponownego podrzewania wody, gwarantuje energooszczędność pralek. Podwójny dopływ wody sprawia, że podczas namaczania pranie jest nie tylko zraszane od dołu, ale również namaczane od góry. Dodatkowo górny zraszacz uruchamiany jest także podczas płukania, dzięki czemu skrócone zostało ono do minimum, natomiast tryb Super Speed Wash zmniejsza czas wirowania.

Pralki z linii WW6000 będą dostępne z bębnami o pojemności 8kg i 9kg. Ich cena wynosić będzie od 3499 do 3649 zł.

blog comments powered by Disqus
Innowacyjne Pralki Od Samsunga