PODPOWIEDZI:

Oświadczenie Kinguin W Sprawie Dezaktywacji Kluczy Do Gier Ubisoftu

Oświadczenie Kinguin W Sprawie Dezaktywacji Kluczy Do Gier Ubisoftu

Z platformy Uplay znikają gry - takie informacje pojawiły się w miniony weekend na forum Ubisoft. Podobno z powodu nieuczciwie nabytych kluczy - kluczy, które sprzedawał m.in sklep Kinguin. Mamy ich oficjalne stanowisko w tej sprawie.

Ubisoft zdezaktywował na platformie Uplay wszystkie rzekomo nieuczciwie nabyte klucze do gier - przede wszystkim do Far Cry 4. Poszkodowani gracze dokonali ich zakupu m.in z oferty sklepu Kinguin, który to dziś wydał oficjalne oświadczenie w związku z zaistniałą sytuacją.

W związku z problemami z zakupionymi za pomocą naszej platformy grami, chcielibyśmy jako Kinguin, odnieść się do zaistniałej sytuacji. 
Jest nam niezwykle przykro z powodu wczorajszych wydarzeń. Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom jak najlepszych cen, przy zachowaniu najwyżej jakości obsługi. To właśnie dlatego zaufało nam już ponad 2 miliony graczy.
Sytuacje, takie jak powyższa, zdarzają się niezwykle rzadko. I zawsze są powodem niepotrzebnych stresów, za co chcielibyśmy wszystkich przeprosić. Z całą mocą chcemy też  podkreślić, że każdy z naszych klientów dostanie od nas pełne wsparcie i pomoc.
Chcielibyśmy też przypomnieć, że: 
  • Kinguin jest jedynie serwisem pośredniczącym w cyfrowej dystrybucji gier komputerowych. Główną ideą jest to, że serwis Kinguin tworzy warunki do tego, żeby każdy mógł wystawiać swoje własne oferty. Jednak aby móc to zrobić trzeba przejść przez procedurę weryfikacyjną, która ma potwierdzić legalność źródła pochodzenia kluczy wystawianych do sprzedaży.
  • Każdy, kto dokonał zakupu zakwestionowanej przez wydawcę gry otrzyma od serwisu Kinguin niezbędną pomoc. Niezależnie od tego, czy objęty był przez program ochrony kupujących, czy nie.
  • Oferty sprzedawcy, którego klucze zostały zakwestionowane są automatycznie blokowane do chwili potwierdzenia przez sprzedawcę pochodzenia kluczy. 
  • Każdy kupujący w serwisie Kinguin ma możliwość ochrony przez program „Ochrony Kupujących” dzięki, któremu nie musi się martwić takimi sytuacjami. 
Niezwłocznie przeprowadzone zostanie też wewnętrzne śledztwo mające na celu sprawdzenie źródła podchodzenia feralnych kluczy oferowanych przez jednego ze sprzedawców. 
Kinguin nigdy nie tolerował i nie będzie tolerować wystawiania do sprzedaży produktów wątpliwego pochodzenia. 

blog comments powered by Disqus
Oświadczenie Kinguin W Sprawie Dezaktywacji Kluczy Do Gier Ubisoftu